Zielinski makes his Inter debut

Piotr Zieliński przeszedł do Interu Mediolan na początku lipca. (Fot. INA FASSBENDER/AFP via Getty Images)
Piotr Zielinski made his debut in the colours of Inter Milan. The Polish national team player played in the second half of a friendly against the Pergolettese team, played at the ‘Nerazzurri’ sports centre in Appiano Gentile. Inter defeated the Serie C rival 2:1.

Pierwszą bramkę zdobył w 34. minucie nowy nabytek mistrzów Włoch Irańczyk Mehdi Taremi, a w 88. minucie wynik podwyższył Eddie Salcedo.

Honorowego gola dla gości strzelił w pierwszej minucie doliczonego czasu gry Mattia Capoferri.

Zieliński, który w sezonie 2022/23 wywalczył mistrzostwo Włoch z Napoli, przeszedł do klubu z Mediolanu na zasadzie wolnego transferu na początku lipca.

Inter rozegra w najbliższych trzech tygodniach jeszcze cztery sparingi, m.in. z Chelsea na Stamford Bridge, a obronę tytułu rozpocznie 17 sierpnia wyjazdowym meczem z Genoą.