Radwanska is doing well, already in semifinals

Agnieszka Radwanska defeated Caroline Wozniacki 6-4 6-3. Semifinals are set at the Toray Pan Pacific Open in Tokyo: Nadia Petrova vs. Sam Stosur and Angelique Kerber vs. Agnieszka Radwanska.
W 1/16 finału krakowianka pokonała Kanadyjkę Aleksandrę Wozniak 7:6 (7-5), 6:0.

W pierwszej rundzie Agnieszka Radwańska miała wolny los i dlatego udział w turnieju w stolicy Japonii rozpoczynała dopiero od drugiej rundy. Kanadyjka sprawiła Polce sporo problemów w pierwszym secie, doprowadzając do tie-breaka.

"Isia", mimo że przegrywała w nim 1:4, pokazała jednak charakter i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Drugi set był już dominacją krakowianki, która rywalce nie pozwoliła ugrać nawet gema.

Radwańska w 1/8 finału zmierzy się z Dominiką Cibulkovą. Słowaczka w pierwszej rundzie wygrała z jej młodszą siostrą Urszulą.