Menu

Kate Middleton and William wish Meghan Markle happy 39th birthday

Kate Middleton and William wish Meghan Markle happy 39th birthday
Brytyjskie media ekscytują się faktem, że życzenia złożyli jej już Kate i William. (Fot. Getty Images)
Kate Middleton and Prince William have today wished Meghan Markle a happy 39th birthday.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Od czasu wyjazdu do USA, po ogłoszeniu decyzji o opuszczeniu królewskiego dworu, Meghan i Harry bardzo chronią swoją prywatność. Wiadomo jedynie, że para będzie świętować urodziny księżnej w towarzystwie ich syna Archiego w wartej 51 milionów dolarów posiadłości w Beverly Hills w Los Angeles, gdzie mieszkają od marca.

"Moja mama zawsze powtarzała, że urodziny to twój prywatny Nowy Rok. Szansa na nowe postanowienia i zrobienie planów na kolejne miesiące" - pisała Meghan Markle w 2016 roku na swoim blogu "The Tig" (obecnie usuniętym - przyp. red.).

Tymczasem brytyjskie media ekscytują się faktem, że życzenia złożyli jej już Kate i William. Kensigtonowie zamieścili na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zdjęcie Meghan z małą dziewczynką i napisali: "Życzymy księżnej Sussex bardzo szczęśliwego dnia urodzin!".

Ten wyraz sympatii wydaje się niektórym mediom wymuszony, ponieważ w Wielkiej Brytanii jest coraz głośniej o zbliżającej się premierze książki, która ma ujawnić szczegóły konfliktu pomiędzy synami Diany i ich żonami.

O pogłębiającym się kryzysie w relacji braci pisze się na Wyspach od czasu, gdy Harry i Meghan poinformowali w styczniu 2020 roku o wycofaniu się z reprezentowania brytyjskiej monarchii.

Zapowiadana od dłuższego czasu biografia pary "Finding Freedom", autorstwa Omida Scobie i Carolyn Durant, ma być przysłowiowym gwoździem do trumny w ich relacjach z rodziną królewską. Dziennikarze zaprzyjaźnieni z Sussexami planują w niej ujawnić prawdziwą historię Sussexów. W książce mają się również pojawić wątki dotyczące ataków prasy na Meghan i braku wsytarczającego wsparcia ze strony royalsów. 

Czytaj więcej:

Harry poślubił Meghan, bo "jest podobna do Diany"

Meghan uważa, że "członkowie rodziny królewskiej spiskowali przeciwko niej"

Meghan i Harry odcinają się od książki na ich temat

Harry i Meghan "stracili szansę" na powrót do królewskiego życia

Ojciec Meghan Markle apeluje do swojej córki, by nie użalała się nad swym losem

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 14.04.2021
  GBP 5.2513 złEUR 4.5552 złUSD 3.8065 złCHF 4.1413 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement