Italian league: Szczesny's injury. Pole lifted on a stretcher

Szczęsny zmuszony został do rezygnacji z udziału w dalszej części meczu. (Fot. Getty Images)
Juventus Turin goalkeeper Wojciech Szczęsny was injured at the end of the first half of the match of the fourth round of the Italian league with Spezia. The Pole was lifted on a stretcher from the playground with an ankle joint injury to his right leg.

Szczęsny wyskoczył do piłki i niefortunnie wylądował, a następnie zwijał się z bólu i nie był w stanie się podnieść. W 42. minucie zastąpił go Mattia Perin.

Juventus prowadził wówczas w Turynie 1:0 po golu Dusana Vlahovica z rzutu wolnego w dziewiątej minucie.

Rezerwowym gospodarzy jest Arkadiusz Milik, natomiast od pierwszej minuty w barwach Spezii wystąpili Bartłomiej Drągowski, Arkadiusz Reca i Jakub Kiwior.