Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Spanish court orders Bayern footballer Hernandez to appear in jail

Spanish court orders Bayern footballer Hernandez to appear in jail
Lucas Hernandez ma odbyć 6-miesięczną karę więzienia, ale jego prawnicy robią wszystko, by do tego nie dopuścić... (Fot. Getty Images)
The Higher Court of the Madrid Autonomous Community (TSJM) yesterday issued a decision ordering Bayern Munich defender Lucas Hernandez to appear in the Spanish capital in one of its prisons to serve a six-month prison sentence.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Według stołecznego dziennika "La Razon", piłkarz reprezentacji Francji, posiadający również obywatelstwo Hiszpanii, pojawił się wczoraj rano w madryckim sądzie, aby wysłuchać jego decyzji.

TSJM nakazał Hernandezowi stawić się w jednym z madryckich zakładów karnych do 28 października, aby odbyć zasądzoną mu 6-miesięczną karę więzienia. Adwokaci piłkarza złożyli już odwołanie od tej decyzji.

W środę Sąd Karny i Administracyjny (AN) w Madrycie orzekł karę 6 miesięcy więzienia w wybranym areszcie dla Hernandeza za złamanie zakazu zbliżania się do swojej żony Amelii Ossa Llorente.

W lutym 2017 r. grający wówczas w Atletico Madryt Hernandez pokłócił się na jednej ze stołecznych ulic ze swoją partnerką. W trakcie kłótni doszło do szarpaniny pomiędzy Ossa Llorente i Hernandezem. W rezultacie zdarzenia sąd zakazał obojgu zbliżania się do siebie.

Niebawem para zignorowała sądowy werdykt pobierając się, a następnie udając na miesiąc miodowy, za co w czerwcu 2017 r. została zatrzymana w Madrycie.

Czytaj więcej:

Piłkarz Bayernu skazany na sześć miesięcy więzienia

Dwa gole Lewandowskiego. Bayern rozbił Bayer i jest liderem

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.01.2022
  GBP 5.4210 złEUR 4.5303 złUSD 3.9953 złCHF 4.3786 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement