French league: Marseille without Milik better than Lens Frankowski

Ekipa z Marsylii z dorobkiem 40 punktów awansowała na drugie miejsce w tabeli (jeden mecz zaległy), RC Lens jest siódmy - 33. (Fot. Getty Images)
Lens players, with Przemysław Frankowski in the squad, lost at home to Olympique de Marseille 0: 2 in the 22nd round of the French league. Arkadiusz Milik was sitting on the bench of the reserve visitors and distinguished himself, recently brought to the attack by Cedric Bakambu.

Do przerwy ekipa z Marsylii prowadziła 1:0, gola strzelił z rzutu karnego doświadczony Dimitri Payet.

W 74. minucie na boisko wszedł sprowadzony niedawno do klubu Cedric Bakambu. Reprezentant Demokratycznej Republiki Konga występował od 2018 roku w Chinach, a w przeszłości strzelał wiele goli m.in. w hiszpańskiej ekstraklasie (Villarreal).

Wczoraj konkurent Milika do miejsca w składzie, debiutujący w barwach OM, potrzebował zaledwie trzech minut, aby zdobyć bramkę. W ten sposób ustalił wynik spotkania.

Frankowski rozegrał cały mecz w ekipie Lens.