Menu

English league: Grosicki entered for the competition by West Bromwich Albion

English league: Grosicki entered for the competition by West Bromwich Albion
WBA początkowo nie zgłosiło Grosickiego do składu na sezon 2020/21 w angielskiej ekstraklasie, ale dzisiaj sprawa się wyjaśniła... (Fot. Getty Images)
Kamil Grosicki has been added to the West Bromwich Albion squad entered into the Premier League for the 2020/21 season, the club informed. The club affiliation of the Polish national team player has been in doubt for the last two weeks.
Advertisement
News available in Polish

Grosicki został zawodnikiem WBA 31 stycznia, gdy podpisał półtoraroczny kontrakt z klubem występującym wówczas na zapleczu ekstraklasy. Latem wraz z nim awansował do Premier League. Jesienią miał zostać wypożyczony do rywalizującego klasę niżej Nottingham Forest. Potwierdzenie dotarło ostatniego dnia okienka transferowego, ale minimalnie po terminie.

English Football League (EFL - zrzeszająca trzy ligi poniżej Premier League) uznała, że działacze spóźnili się i zmiany przynależności klubowej 32-letniego Polaka nie zatwierdziła. Na ostateczną decyzję czekano do czwartku.

WBA początkowo nie zgłosiło Grosickiego do składu na sezon 2020/21 w angielskiej ekstraklasie. Po ostatecznym wyjaśnieniu jego najbliższej przyszłości klub poinformował jednak dzisiaj, że został on dołączony do listy.

"Reprezentant Polski będzie dziś trenował z Baggies i od razu jest gotowy do gry" - podano.

WBA w poniedziałek zmierzy się na wyjeździe z Fulham. 

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 30.11.2020
  GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement