Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Powstaje już kontynuacja serialu "Gra o tron"

Powstaje już kontynuacja serialu "Gra o tron"
George R. R. Martin autor literackiego pierwowzoru "Gry o tron" potwierdził, że prace nad kontynuacją serialu już trwają. (Fot. PAP/Jacek Turczyk)
22 sierpnia będzie miał premierę serial 'Ród Smoka', który jest prequelem wielokrotnie nagradzanego serialu 'Gra o Tron'. Ostatnio fanów tej produkcji HBO zelektryzowała jednak plotka o tym, że powstanie jej kontynuacja, a jej głównym bohaterem będzie Jon Snow. To, że jest pomysł stworzenia takiej produkcji, potwierdziła w niedawnym wywiadzie aktorka Emilia Clarke.
Reklama
Reklama

Według wstępnych informacji podanych w minionym tygodniu przez "Hollywood Reporter" nowy serial w zamyśle ma być kroniką ukazującą dalsze losy Snowa po tym, jak opuszcza mury Westeros. To oznaczałoby również powrót Kita Haringtona. Jak się jednak okazuje aktor nie tylko ponownie wcieliłby się w rolę Snowa. Jak poinformowała Emilia Clarke w rozmowie z BBC, to aktor stoi za pomysłem tego serialu.

"Opowiedział mi o tym, wiem, że taki pomysł istnieje. To się dzieje" - wyznała aktorka, sugerując, że projekt kontynuacji "Gry o tron" jest już w fazie realizacji. Dalsza część wypowiedzi Clarke jest już jednak bardziej zachowawcza. "Jak zrozumiałam to pomysł Kita. Miejmy więc nadzieję, że to, co zobaczymy – o ile tak się stanie – będzie projektem Kita, w który będzie zaangażowany od podstaw" - dodała wymijająco.

Bardziej stanowczy jest pisarz George R.R. Martin. Ośmielony wcześniejszymi doniesieniami "Hollywood Reporter" i wypowiedzią Clarke, twórca "Gry o tron" stwierdził, że prace nad kontynuacją serialu już trwają.

"Odkąd pojawiła się ta wiadomość, wciąż jestem proszony o komentarz. Zatem… tak, trwają prace nad serialem, którego bohaterem ma być Jon Snow. Roboczy tytuł na razie brzmi Snow. Ten projekt jest rozwijany tak długo jak inne, potwierdzone produkcje, ale z jakiegoś powodu nigdy go nie ogłaszano, aż do czasu wypłynięcia tej informacji" - napisał na swoim blogu.

Uprzedzający pytania fanów pisarz dodał, że nie może zdradzać szczegółów tej produkcji, dopóki nie dostanie zielonego światła od HBO. Martin przyznał jednak, że to właśnie Kit Harington przyszedł do niego z tym pomysłem, czym potwierdził słowa Emilii Clarke.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.09.2022
GBP 5.2822 złEUR 4.7566 złUSD 4.9113 złCHF 4.9846 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama