Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Tom Hanks zdradził, dlaczego lubi fotografować się z... nowożeńcami

Tom Hanks zdradził, dlaczego lubi fotografować się z... nowożeńcami
Tom Hanks ma osobliwe "hobby". (Fot. PAP/EPA)
Zdjęcia pokazujące aktora pozującego do ślubnej fotografii z nowożeńcami dopiero niedawno zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych. Jak się jednak okazuje, początek tego osobliwego hobby sięga 2009 roku, kiedy to Tom Hanks kręcił w Rzymie film 'Anioły i Demony'.
Reklama
Reklama

Dwukrotny laureat Oscara w trakcie wywiadu w programie "Late Night With Seth Meyers" został zapytany o swoje osobliwe upodobanie do ślubnych sesji. Aktor - proszony czy nie - uwielbia pozować z nowożeńcami - i najczęściej to on jest tego inicjatorem.

"To moje niekontrolowane ego" - dowcipnie odpowiedział zapytany o to, co go motywuje do pozowania przy tych szczególnych okazjach. "W takich chwilach nie mogę pozbyć się jednej myśli: Co ci ludzie chcieliby otrzymać, aby zapamiętać ten magiczny dzień? Odpowiedź brzmi: mnie!" - zażartował i sięgnął pamięcią do dnia, kiedy to wszystko się zaczęło.

Tę tradycję aktor zapoczątkował już dawno temu w Rzymie na planie filmu "Anioły i Demony". Wyjaśnił, że pewnego dnia plan zdjęciowy przy Panteonie zbiegł się z ceremonią ślubną pewnej pary. Gdy przed świątynią na Polu Marsowym pojawiła się limuzyna z młodą parą, aktor poczuł się fatalnie, że ciężarówki, sprzęt i ekipa filmowa psują ten wyjątkowy moment i chciał zaradzić tej niefortunnej sytuacji.

"Zacząłem się zastanawiać, jak mogę to naprawić. Więc, jak stalker zacząłem pukać w okno limuzyny i zapytałem panny młodej, czy uczyni mi ten zaszczyt i pozwoli odprowadzić się do ołtarza, i tak też zrobiliśmy" - wspomniał gwiazdor. Przyznał, że ten drobny gest zainspirował go do tego, aby, gdy tylko nadarzy się taka okazja, kontynuować tę ślubną tradycję.

W 2016 roku w trakcie biegu po Central Parku aktor dostrzegł kolejną okazję, aby zaskoczyć młodą parę. Gdy tylko dostrzegł sesję ślubną Elizabeth i Ryana szybko podszedł do zakochanych, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie. Pamiątkowe selfie zamieścił na Instagramie, gratulując nowożeńcom.

Na prezent w postaci fotografii z cenionym aktorem mogły liczyć również Diciembre i Tashii Farries, które w zeszłym roku brały ślub na plaży w Santa Monica w Kalifornii. Przechadzając się po plaży, aktor dostrzegł tę kameralną, rodzinną uroczystość, której przyglądał się z zachwytem. Gdy panie młode powiedziały sakramentalne "tak" i rodzina zaczęła ustawiać się do pamiątkowego zdjęcia, niespodziewanie dołączył do nich aktor, grzecznie pytając, czy może sobie zrobić z nimi zdjęcie.

Okazuje się, że gwiazdor nie tylko chętnie pozuje do ślubnych fotografii. W marcu tego roku Hanks udzielił ślubu pewnej parze z Pittsburgha. Gdy Krisna Poznik dowiedziała się, że jej ulubiony aktor jest na miejscu w ramach zdjęć do filmu "A man called Otto" zdecydowała się napisać do niego odręczny list z prośbą o udzielenie ślubu jej i jej narzeczonemu Tysonowi.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, Hanks szybko zgodził się uczynić parze ten zaszczyt. Jak zauważył w programie, nie na wszystkie ceremonie się wprasza, na niektóre jest wręcz zapraszany i z radością kontynuuje tę miłą tradycję.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.09.2022
GBP 5.4331 złEUR 4.8637 złUSD 5.0328 złCHF 5.1200 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama