Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Dla Charlize Theron od Oscara ważniejsza jest opinia córek

Dla Charlize Theron od Oscara ważniejsza jest opinia córek
Dla gwiazdy liczy się tylko opinia najbliższych... (Fot. PAP/EPA)
Piękna aktorka zamiast imponować krytykom filmowym, woli wzbudzić podziw swoich dzieci. Jej zdaniem to nagroda lepsza od Oscara. A uznanie w oczach swoich dwóch córek, 9-letniej Jackson i 6-letniej August, zyskała za sprawą Morticii Addams, której ponownie użyczyła głosu w drugiej części animacji 'Rodzina Addamsów'.
Reklama
Reklama

Charlize Theron olśniewa urodą, imponuje aktorskim dorobkiem i może pochwalić się Złotym Globem i Oscarem. Ale to nic w porównaniu z jej rolą w drugiej już części animacji "Rodzina Addamsów"(polska premiera 22 października). Tak przynajmniej sądzą jej dzieci. Choć aktorka ma na swoim koncie wiele doskonałych kreacji, o których z czasem przekonają się jej pociechy, na razie status "fajnej mamy" zapewniła jej Morticia Addams.

"Mogę powiedzieć, że moje córki są zachwycone, że ich mama jest Morticią" - przyznała, opowiadając o swojej roli na łamach "Daily Mirror". Dodała, że podziw w oczach dziecka to najfajniejsze uczucie i najlepsza nagroda. "Jak każda mama chcę, aby moje dzieci uważały, że jestem fajna. To uczucie, którego nie może zastąpić żaden Oscar" - dodała.

Opowiadając o pełnej ciepła i humoru historii upiornej rodziny, przyznała, że wiele wartości, którymi kierują się Addamsowie, przyświeca również jej. "Zawsze staram się upewniać, że moje dzieci wiedzą, kim jesteśmy, za czym się opowiadamy, jakie są nasze wartości. Życzliwość i traktowanie innych tak, jak chcesz być traktowany, to sposób na to, aby przejść przez życie" - przyznała Theron, której najważniejsza życiowa rola przypadła w 2012 roku, kiedy adoptowała Jackson i 2015 roku, gdy w ich życiu pojawiła się August.

W kwietniu 2019 roku Theron ujawniła, że córka Jackson jest transseksualna. Podkreśliła wtedy, że decyzję o tym, kim chcą być jej dzieci, pozostawia im. "Nie mi o tym decydować" - zapewniła. Ona natomiast może tylko albo aż, decydować o tym, jakie wartości przekaże swoim dwóm pociechom. Poza życzliwością, o której wcześniej wspomniała, z pewnością przekaże im ogromną pewność siebie i jedną cenną zasadę, którą sama kieruje się w życiu, a która okazała się szczególnie cenna, gdy została mamą: nieprzejmowanie się opiniami innych.

Komentarze
  • Kiełbasa z osła
    20 października 2021, 18:06

    Jakbys nie miala kasy, slawy i byla zwyklym czlowiekiem to mialabys w d.... opinie innych tylko robila to co trzeba zeby nakarmic dzieci, no ale jak sie ma za duzo w d.... to dochodzi do takich wypaczen oderwanych od rzeczywistosci.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.01.2022
GBP 5.4934 złEUR 4.5697 złUSD 4.1048 złCHF 4.4086 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama