Menu

Pink wydała dziś nowy album

Pink wydała dziś nowy album
Czy Pink znów podbije muzyczne listy przebojów na całym świecie? (Fot. Getty Images)
Amerykańska gwiazda Pink wydała kilka dni temu singla z tytułową piosenką 'Hurts 2B Human' ze swojego nowego albumu, który ukazał się już dziś.
Reklama

"Hurts 2B Human” Pink nagrała z pomocą Khalida. To już czwarty wydany singiel z ósmego studyjnego albumu artystki, który ukaże się 26 kwietnia. Płytę promował wcześniej singiel "Walk Me Home” oraz "Hustle” i "Can We Pretend”.

Nad albumem "Hurts 2B Human” Pink pracowała z takimi artystami jak Max Martin, Shellback, Julia Michael, Nate Ruess, Greg Kurstin i Billy Mann, a także po raz pierwszy z Teddym Geigerem, Sashą Sloan, Beckiem i Sią.

Swój drugi singiel "Hustle" Pink stworzyła z kolei z Danem Reynoldsen z Imagine Dragons. W piosenkach na płycie można usłyszeć też głosy Khalida, Chrisa Stapletona, Cash Cash i Wrabela.

W standardowej wersji na album trafi 13 kompozycji, a czternasta będzie bonusem na japońskiej edycji płyty.

Wiadomość o nowym albumie była o tyle zaskakująca dla fanów, że Pink cały czas intensywnie koncertuje promując wydany w 2017 roku album "Beautiful Trauma". Na płycie znalazł się m.in. przebój "What About Us", piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama