Menu

Wieczny kawaler Matthew Perry zaręczony!

Wieczny kawaler Matthew Perry zaręczony!
Czyżby rzeczywiście postanowił zmienić swoje życie?... (Fot. Getty Images)
Aktor kojarzony głównie z serialem 'Przyjaciele' po dwóch latach spotykania się, poprosił swoją dziewczynę o rękę. Jak infomuje magazyn 'People', 51-letni gwiazdor postanowił się wreszcie ustatkować. Swoją wybrankę nazywa najwspanialszą kobietą na świecie.
Reklama

Matthew Perry ma teraz kolejną szansę, by wyjść na prostą. Jego zmagania z uzależnieniem od alkoholu, środkami przeciwbólowymi od dawna nie są już tajemnicą. Podobnie jak i to, że 29-letnia Molly Hurwitz skutecznie pomaga mu poradzić sobie z demonami przeszłości.

Wcześniej nie był w stanie utrzymać żadnej bliższej relacji z kobietą. Wszystkie po kilku tygodniach odchodziły i wszystkie były podobne do Courtney Cox, żony aktora w serialu "Przyjaciele".

"Za czasów tego serialu zasmakowałem sławy i z perspektywy ludzi z zewnątrz miałem wszystko. Tak naprawdę byłem bardzo, bardzo samotnym alkoholikiem" - wyznał w jednym z wywiadów aktor.

Czy związek z Molly Hurwitz okaże się remedium na uzależnienia, czas pokaże. Na razie nie ogłoszono nawet przybliżonej daty ślubu. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.01.2021
GBP 5.092 złEUR 4.535 złUSD 3.725 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama