Menu

Spersonalizowane buty Dolce&Gabbana? Teraz to możliwe!

Spersonalizowane buty Dolce&Gabbana? Teraz to możliwe!
Idea "DGYOURSELF" uwiedzie wszystkich tych, którzy bardzo dbają o indywidualny, niepowtarzalny sznyt. (Fot. Twitter/@MAHADstudio)
Z okazji świąt marka Dolce&Gabbana proponuje swoim klientom możliwość ozdobienia butów sportowych i szpilek imieniem, pseudonimem lub naszywką. Jedynym ograniczeniem jest miejsce - po spersonalizowane buty trzeba jechać do Mediolanu. Rysunki są malowane, zaś naszywki przytwierdzane ręcznie.
Reklama

Podczas gdy większość kreatorów mody dba o to, aby ich projekty nie były przez nikogo zmieniane, para włoskich designerów, Domenico Dolce i Stefano Gabbana, wprowadzają nowy trend - personalizację obuwia. W jednym ze swoich butików w Mediolanie stworzyli wyjątkową pracownię artystyczną, w której rolę płócien grają zaprojektowane przez nich sneakersy i szpilki, a właściwie ich podeszwy.

Jak deklarują na swoim firmowym fanpage'u, dzięki temu ich klienci otrzymają unikalny prezent świąteczny. Milczą jednak jak zaklęci, dopytywani o koszt dodatkowej artystycznej interwencji. Tajemnicą nie są za to ceny ich sneakersów, które oscylują około 500 euro oraz szpilek, które zaczynają się od 450 euro.

I choć zbyt wcześnie na prognozowanie, czy pomysł ten okaże się dochodowy, żywiołowa reakcja fanów marki na Facebooku pozwala sądzić, że w sklepie na Corso Venezia 7 w Mediolanie nie zabraknie kupujących. Idea "DGYOURSELF" uwiedzie wszystkich tych, którzy mimo słabości do znanych marek, bardzo dbają jednocześnie o indywidualny, niepowtarzalny sznyt. Personalizowane mogą być buty dla mężczyzn, kobiet, ale również i dzieci.

Dla duetu włoskich projektantów, którzy jako pierwsi dekadę temu przyznali, że toną w długach, a dwa lata temu cudem uniknęli więzienia za niepłacenie podatków, jest to jeden ze sposobów, aby zwiększyć wreszcie sprzedaż.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.02.2020
GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

Sport


Reklama