Menu

Madonna zakazuje używania telefonów na swych koncertach

Madonna zakazuje używania telefonów na swych koncertach
Madonna podczas swojego koncertu w Melbourne w 2016 roku. (Fot. Getty Images)
Jeśli liczycie na sieci społecznościowe, aby zobaczyć filmy z trasy koncertowej Madonny - która rozpocznie się 17 września - to już można powiedzieć, że amatorskich materiałów nie będzie. Królowa popu właśnie zakazała używania telefonów komórkowych na swoich koncertach.
Reklama

Już wkrótce Madonna rozpocznie światową trasę koncertową pod nazwą „Madame X Tour”. Ale kto chciał uwiecznić jeden z jej koncertów, będzie rozczarowany. Królowa popu właśnie ogłosiła, że telefony komórkowe zostaną zakazane podczas jej występów scenicznych, informuje magazyn "Elle".

Widzowie będą musieli wsunąć swoje smartfony do małych, zamykanych futerałów, które zostaną im przekazane przed wejściem do sal koncertowych. Te futerały zostaną otwarte ponownie pod koniec koncertu. Ale fani mogą być spokojni, pozostaną w posiadaniu telefonu przez cały wieczór, choć bez możliwości nagrywania.

Powód tego zakazu? Madonna chce zaoferować widzom wrażenia bez telefonu, wyjaśnia komunikat, który pojawia się po zakupie biletu na stronie Ticketmaster.

Gwiazda wyruszy wkrótce w kolejną trasę koncertową. (Fot. Getty Images)

Jeśli Madonnie rzeczywiście uda się pozbawić jej fanów dostępu do smartfonów, to ta inicjatywa pozwoli jej również w pełni kontrolować swój wizerunek. Nawet jeśli zdarzy się incydent wokalny lub techniczny, piosenkarka o międzynarodowej sławie nie będzie musiała obawiać się, że zostanie to zamieszczone w internecie.

Chociaż ten zakaz jest zaskakujący w czasach, gdy telefony komórkowe są wszechobecne, to jednak Madonna nie jest pierwszą gwiazdą, która to zrobiła. Przed nią m.in. Ariana Grande i Alicia Keys korzystały już z tego zastrzeżenia. Z polskich gwiazd - Edyta Górniak.

Madame X Tour – to jedenasta trasa koncertowa Madonny, promująca jej album "Madame X" (2019). Trasa rozpocznie się 17 września 2019 r. i potrwa do 4 marca 2020 r., obejmując Stany Zjednoczone i Europę. Z europejskich miast na trasie znalazły się Lizbona, Londyn i Paryż, z tym, że w każdym mieście odbędzie się wiele koncertów, np. w Paryżu aż 12. 

Komentarze
  • Anty
    12 września 2019, 23:57

    No Co jeszcze ta Babcia nie wymysli. Spiewa z playbacku to I Boi sie nagrywania. Glupich fanow nie brakuje na takie spendy koncertowe. I tak Malo Co widac jak sie nie jest w pierwszy rzedzie. Tylko telebim a to mozna w TV ogladac I jeszcze lepiej bo wszystko widac

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.06.2020
GBP 4.956 złEUR 4.444 złUSD 3.922 złCHF 4.095 zł

Sport


Sport

Reklama