Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Kobieta urodziła dziecko na koncercie Metalliki!

Kobieta urodziła dziecko na koncercie Metalliki!
Metallica ma dodatkowego fana, który będzie w pewien sposób związany z zespołęm od urodzenia! (Fot. PAP/EPA)
Niedawny koncert Metalliki w Brazylii na stadionie Couto Pereira w Kurytybie przysporzył zespołowi kolejnego fana… A to dlatego, że znajdująca się wśród publiczności Joice Figueiro urodziła w trakcie tego wydarzenia synka. Luan przyszedł na świat przy dźwiękach 'Enter Sandman' - jednego z największych hitów kapeli. Był to ostatni numer podczas koncertu.
Reklama
Reklama

Joice i jej mąż, Jaime, bilety na koncert Metalliki kupili już trzy lata temu, kiedy po raz pierwszy trafiły do sprzedaży. Pierwotnie występ miał się odbyć w kwietniu 2020 r., jednak został dwukrotnie przełożony z powodu pandemii. Ostatecznie koncert odbył się 7 maja 2022 r.

Joice postanowiła wybrać się na to wydarzenie, mimo że znajdowała się w 39. tygodniu ciąży, oczekując na swoje drugie dziecko. Podczas koncertu zaczęła rodzić. Nie było czasu, by przewieźć ją do szpitala położniczego i dziecko przyszło na świat w ambulatorium na stadionie.

"Czy kiedykolwiek wyobraziłabym sobie, że będąc na koncercie Metalliki w 39. tygodniu ciąży, mój chłopczyk postanowi, że przyszedł na niego czas i zechce się urodzić akurat teraz, w rytm Enter Sandman? Na każdym koncercie, na którym się pojawię, coś się musi wydarzyć, ale tym razem przeszłam samą siebie. Luan przyszedł na świat 7 maja 2022 roku o godzinie 23:15 i zatrząsł całą okolicą!" - taki wpis Joice zamieściła na Instagramie pod zdjęciem noworodka.

Kobieta zażartowała, że syn będzie nazywał się James Ulrich, na cześć wokalisty Metalliki, Jamesa Hetfielda oraz perkusisty tego zespołu, Larsa Ulricha. W rzeczywistości chłopiec otrzymał imię Luan. Brazylijka dodała jednak, że rozważa, by jego drugie imię, którego jeszcze nie wybrała, odnosiło się w jakiś sposób do zespołu.

Metallica udostępniła relację Joice na swoim oficjalnym profilu instagramowym.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama