Menu

George Clooney ma dużo sprzątania...

George Clooney ma dużo sprzątania...
Clooney z żoną Amal. (Fot. Getty Images)
Popularny hollywoodzki gwiazdor w czasie pandemii nie narzeka na nudę. Jak zdradził w niedawnym wywiadzie dla magazynu 'W', wiele godzin dziennie poświęca na sprzątanie domu. George Clooney przyznał, że został niejako zobligowany do nowych obowiązków przez swoje dzieci, które - jak powiedział - 'są niechlujne'.
Reklama

Pandemia zmieniła rytm życia wielu z nas. Dotyczy to również największych gwiazd kina czy muzyki, które - pozbawione możliwości koncertowania czy kręcenia nowych filmów - musiały sobie znaleźć zajęcie, które wypełnią im czas. George Clooney długo szukać nie musiał, bo nowe obowiązki przyszły do niego same. W najnowszym wywiadzie gwiazdor wyznał, że w trakcie trwania pandemii opanował kilka nowych umiejętności. "Mogę zdradzić, co aktualnie należy do moich nowych hobby: dwa lub trzy prania dziennie, zmywanie naczyń przez cały dzień, moje dzieciaki są niechlujne" – wyznał aktor, który razem z żoną Amal wychowuje prawie czteroletnie bliźnięta, Ellę i Alexandra.

Clooney podszkolił się też we fryzjerstwie. "Od czasu do czasu obcinam włosy mojemu synowi i strzygę też siebie, ale nie mogę obcinać włosów mojej córce. Byłbym w tarapatach, gdybym to zrobił. Moja córka wygląda wspaniale, ma piękne długie włosy. Moja żona by mnie zabiła, gdybym dotknął włosów mojej córki" – dodał.

Gwiazdor przyznał też, że od chwili, gdy został ojcem, zależy mu na tym, by jego dzieci były wychowywane w atmosferze normalności, bo zdaje sobie sprawę z tego, że sława rodziców może być dla nich obciążeniem. "Nie chciałem dziwnych imion, już mają dość kłopotów. Trudno jest być dzieckiem kogoś sławnego i odnoszącego sukcesy. Syn Paula Newmana się zabił. Syn Gregory'ego Pecka się zabił. Mam przewagę, ponieważ jestem o wiele starszy, więc zanim mój syn poczuje jakikolwiek cień konkurencji czy rywalizacji, ja będę starym piernikiem" - wyznał. 

Komentarze
  • Czytelnik anonimowy
    26 lutego, 20:09

    Erica Clapton'a tez. Przecierz spiewal gdybym cie spotkal w niebie to bys mnie poznal. Placz w niebie.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama