Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polka z Londynu uzyskuje £2 miliony odszkodowania

Polka z Londynu uzyskuje £2 miliony odszkodowania
Nawet z pozoru mało groźny wypadek może skomplikować sytuację zawodową, finansową i osobistą. (Fot. Getty Images)
Polka mieszkająca w Londynie, która doznała poważnego urazu mózgu, uzyskała odszkodowanie w wysokości około 2 milionów funtów. Sprawę poszkodowanej kobiety prowadził Andrew McGowan. 

Andrew McGowan, który ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy, w tym uszkodzenia głowy, mózgu, rdzenia kręgowego, zmiażdżenia i amputacje, jest dyrektorem departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii Sintons. 

McGowan to jeden z czołowych specjalistów do spraw odszkodowań za ciężkie obrażenia i trwały uszczerbek na zdrowiu. W trakcie swojej wieloletniej kariery reprezentował ciężko poszkodowane osoby dorosłe oraz dzieci. Zaznacza on, iż poza uzyskaniem możliwie najwyższego zadośćuczynienia pieniężnego, osoby ciężko poszkodowane oczekują od kancelarii adwokackiej pomocy w zorganizowaniu na koszt ubezpieczyciela i w porozumieniu z nim:

  • Przedpłaty (zaliczki) na pokrycie bieżących wydatków.
  • Prywatnej, intensywnej rehabilitacji i terapii. 
  • Specjalistycznego sprzętu medycznego.
  • Specjalistycznej opieki.
  • Adaptacji domu do potrzeb poszkodowanego.
  • Przystosowanego do potrzeb środka transportu. 
Andrew McGowan z Sintons wywalczył dla naszej rodaczki £2 miliony. (Fot. Sintons)

Adwokaci kancelarii Sintons mają ogromne doświadczenie w reprezentowaniu osób, które doznały poważnych urazów w wypadkach w pracy i wypadkach drogowych. I tak na przykład - dla Polaka, który wskutek wypadku w pracy doznał amputacji kciuka, adwokaci Sintons uzyskali £300 tys. odszkodowania. Natomiast dla ich klienta, który doznał amputacji nogi, wywalczyli ponad £2 miliony. 

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >> 

Adwokaci Sintons zdają sobie sprawę, że nawet mniej groźny wypadek może skomplikować sytuację zawodową, finansową i osobistą. Dlatego też prawnicy tej renomowanej kancelarii reprezentują także osoby, które doznały mniej poważnych urazów. I tak na przykład dla poszkodowanego, którego dłoń została przebita na wylot nożem przez innego pracowania podczas pracy w rzeźni, kancelaria Sintons wywalczyła £25 tys. Ubezpieczyciel pracodawcy długo zaprzeczał odpowiedzialności, ale kiedy pani mecenas Wójcik wniosła sprawę do sądu, ubezpieczyciel zmienił zdanie i wypłacił odszkodowanie.

Mecenas Wójcik podkreśla, iż w sprawy polskich klientów, zawsze jest również zaangażowany polski specjalista do spraw odszkodowań, który utrzymuje regularny kontakt z poszkodowanymi i ich rodzinami. W obecnej sytuacji kontakt z klientem może w całości odbywać się poprzez rozmowy telefoniczne, video konferencje, kontakt emailowi oraz listowny, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, a osoba poszkodowana wyrazi chęć, istnieje możliwość spotkania się z klientem i jego rodziną w szpitalu lub domu. "Ważne jest także aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski mogą ciągle liczyć na pomoc Adwokatów Sintons" - dodaje mecenas Wójcik. 

Nieszczęśliwy wypadek może przytrafić się każdemu z nas. Wtedy warto wiedzieć, do kogo zwrócić się o pomoc. (Fot. Getty Images)

Jeżeli miałeś wypadek w pracy lub drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe. 

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie "nie wygrywasz, nie płacisz", co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z nami na czasie na: sintons.co.uk/pl

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

 

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.09.2023
GBP 5.3464 złEUR 4.6356 złUSD 4.3697 złCHF 4.8030 zł

Sport