Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

£2 miliony odszkodowania dla Polki za uraz głowy

£2 miliony odszkodowania dla Polki za uraz głowy
Wypadki w pracy i na drogach zdarzają się bardzo często - warto wtedy zasięgnąć porady kancelarii Sintons, która może wywalczyć dla nas spore odszkodowanie. (Fot. Shutterstock)
Polka mieszkająca w Londynie, która doznała poważnego urazu mózgu, uzyskała odszkodowanie w wysokości 2 milionów funtów. Sprawę poszkodowanej kobiety prowadził Andrew McGowan.

Andrew, który ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy - w tym uszkodzenia głowy, mózgu, rdzenia kręgowego, zmiażdżenia i amputacje - jest dyrektorem departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii Sintons.

Andrew McGowan to jeden z czołowych specjalistów do spraw odszkodowań za ciężkie obrażenia i trwały uszczerbek na zdrowiu, który w trakcie swojej wieloletniej kariery reprezentował ciężko poszkodowane osoby dorosłe oraz dzieci.

Zaznacza on, iż poza uzyskaniem możliwie najwyższego zadośćuczynienia pieniężnego osoby ciężko poszkodowane oczekują od kancelarii adwokackiej pomocy w zorganizowaniu na koszt ubezpieczyciela i w porozumieniu z nim:

  • przedpłat (zaliczek) na pokrycie bieżących wydatków;
  • prywatnej, intensywnej rehabilitacji i terapii;
  • specjalistycznego sprzętu medycznego;
  • specjalistycznej opieki;
  • adaptacji domu do potrzeb poszkodowanego;
  • przystosowanego do potrzeb środka transportu;
Andrew McGowan - dyrektor departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii adwokackiej Sintons. (Fot. Sintons)

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Mecenas Łukasz Wójcik - polski prawnik w kancelarii Sintons - podkreśla, iż w sprawy polskich klientów zawsze jest również zaangażowany polski specjalista do spraw odszkodowań, który utrzymuje regularny kontakt z poszkodowanymi i ich rodzinami.

W obecnej sytuacji kontakt z klientem może w całości odbywać się poprzez rozmowy telefoniczne, video konferencje, kontakt emailowy oraz listowny, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, a osoba poszkodowana wyrazi chęć, istnieje możliwość spotkania się z klientem i jego rodziną w szpitalu lub domu.

"Ważne jest także, aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski, mogą ciągle liczyć na pomoc Adwokatów Sintons" - dodaje mecenas Wójcik.

Jeżeli miałeś wypadek w pracy lub drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie „nie wygrywasz, nie płacisz”, co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych (rozmowa w j. polskim)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiać z nami na czacie lub zgłosić sprawę online:

>>  sintons.co.uk/pl

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł

Sport