Menu

EuroMillions: Ktoś w UK wygrał £79 milionów

EuroMillions: Ktoś w UK wygrał £79 milionów
Wielka Brytania ma nowego milionera! (Fot. Getty Images)
Ogromna fortuna w loterii EuroMillions uśmiechnęła się do mieszkańca Wielkiej Brytanii. Nieznany jak na razie szczęściarz wzbogacił się wczoraj o 79 milionów funtów - informuje Metro.co.uk.
Reklama
Reklama

Kumulacja we wczorajszym losowaniu wyniosła dokładnie £79 315 197. Szczęśliwiec zakreślił na kuponie liczby: 13, 15, 28, 44, 32, a także dwa numery Lucky Stars - 3 i 12. 

Andy Carter z National Lottery wezwał wszystkich biorących udział w losowaniu do sprawdzenia swoich liczb. "Wyniki loterii krajowej są zawsze dostępne na stronie internetowej i za pośrednictwem aplikacji loterii krajowej. Można je też sprawdzić w lokalnym sklepie" - przypomniał.

Według regulaminu, zwycięzca ma 180 dni na odebranie nagrody. Jeśli nikt nie zgłosi się po wygraną, pieniądze trafiają do organizacji charytatywnych wskazanych przez National Lottery.

W zeszłym miesiącu ktoś w Szkocji stracił blisko 58 milionów funtów, bo "przegapił" termin zgłoszenia się po swoją fortunę.

Do tej pory rekordowa, brytyjska wygrana Euromillions - aż 170 milionów funtów - padła w październiku ub. roku. Pobity został wówczas wcześniejszy rekord ustanowiony przez Colina i Chrisa Weira, którzy zostali najbogatszymi zwycięzcami loterii w Wielkiej Brytanii, kiedy w 2011 roku wygrali 161 milionów funtów.

Czytaj więcej:

Ktoś wygrał £41 mln i wciąż się nie zgłosił. Ujawniono, gdzie kupiono los

Przyjaciele, którzy zawarli pakt w 1992 roku, podzielili się wygraną na loterii

EuroMillions: Minął termin zgłoszenia się po £57 milionów

Mężczyzna wygrał $2 miliony, bo "przez przypadek kupił dodatkowy los"

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 12.05.2021
  GBP 5.2969 złEUR 4.5453 złUSD 3.7456 złCHF 4.1413 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama