Menu

Polak zaatakował nożem prostytutkę, bo "rzuciła go dziewczyna"

Polak zaatakował nożem prostytutkę, bo "rzuciła go dziewczyna"
Za niesprowokowany niczym atak Polak spędzi w więzieniu 25 lat. (Fot. West Midlands Police)
28-letni Bartosz Konopacki został prawomocnie skazany na 25 lat pozbawienia wolności za nieuzasadniony atak na prostytutkę. Kobieta została pobita na tyle poważnie, że obrażenia zagrażały jej życiu.
Reklama

Jak informują dziś brytyjskie media, Polak za pomocą noża ugodził kobietę m.in. w szyję oraz w klatkę piersiową. Po brutalnym ataku, który miał miejsce 7 maja tego roku, zaatakowana została porzucona na Vauxhall Street w Coventry.

Sąd nie miał litości dla Bartosza Konopackiego, zwracając uwagę na zupełny brak motywu i brutalność ataku.

Jednostka West Midlands Police oceniła, że mężczyzna nie poradził sobie z faktem, że rzuciła go jego dziewczyna. Jak informuje portal BBC, "Polak zamierzał wyładować swoją agresję na każdej napotkanej kobiecie".

Według policyjnych danych, mężczyzna jeździł po okolicy Hillfields, a gdy napotkał prostytutkę, zaciągnął ją w jedną z bocznych uliczek. Tam wyjął nóż kuchenny, po czym zaatakował kobietę cztery raz w okolice klatki piersiowej, raz w szyję i raz w głowę. Po ataku uciekł, a kobieta przeżyła tylko dlatego, że zauważył ją inny kierowca.

Na miejsu Polak pozostawił nóż i rękawiczkę - na obu tych przedmiotach znaleziono jego DNA. Udało się go schwytać 2 dni później pomimo tego, że jego dane nie znajdowały się żadnej policyjnej bazie danych w Wielkiej Brytanii.

  Komentarze
  • Mag's
   19 grudnia 2019, 17:07

   Sad nie mial milosci 25 lat, no ale terrorysci to wychodza wczesniej za dobre sprawowanie😠

  • Gosc
   19 grudnia 2019, 18:33

   Oczywiscie jest wienien. Co innego gdyby "anglik niestabilny emocjonalnie zaatakowal Polke, ktora go porzucila".. wyrok "2 lata w zawiszeniu i terapia pshychologiczna"

  • Tantric
   20 grudnia 2019, 06:40

   Zgodze sie z "przedmowcami" . Gowniarze angolscy moga robic co chca a na polakach to wyroki najwyzsze. Tak sue dzieje, Bo nadza elita rzadzaca pucuje buty brytom a amerykanom najbardziej.

  • Emerytka z dzikiej poland
   20 grudnia 2019, 08:25

   Dobry wyrok i dobrze że pokazali mordę patola!!

  • Polak
   20 grudnia 2019, 10:56

   Zamknąć Go na 5 lat. Bo mnie zamordowali TATE i dostali po 8 lat w pOLSCE a po 4 latach wyszli na WOLNOŚĆ!!!!!!!!!!!!

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 10.07.2020
  GBP 4.994 złEUR 4.474 złUSD 3.965 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama