Menu

Hongkong: 25-letni Polak zmarł po upadku z hotelowego balkonu

Hongkong: 25-letni Polak zmarł po upadku z hotelowego balkonu
Policja otrzymała zgłoszenie w niedzielę o godz. 2:58 czasu miejscowego. (Fot. Getty Images)
25-letni Polak zmarł w Hongkongu prawdopodobnie po upadku z wysokości. Leżącego na ulicy nagiego mężczyznę znaleziono w poniedziałek nad ranem w centrum miasta - podały miejscowe portale internetowe.
Reklama

25-latek, który przybył do Hongkongu, posługując się polskim paszportem, prawdopodobnie spadł z balkonu jednego z hoteli w okolicy Aberdeen Street - przekazał portal dziennika "Sing Tao".

Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 2:58 czasu miejscowego (godz. 19:58 w niedzielę czasu GMT). Ekipa ratownicza przewiozła nieprzytomnego mężczyznę do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Policja nie znalazła na miejscu zdarzenia listu samobójczego. Po wstępnym rozpoznaniu sprawa nie wydaje się podejrzana, ale przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok - podał "Sing Tao".

Zdarzenie opisuje również portal HK01, który nie podaje narodowości zmarłego i określa go tylko jako cudzoziemca. Według tego serwisu informacyjnego, koło mężczyzny na ulicy znaleziono część klimatyzatora. Mężczyzna, spadając, mógł ją strącić.

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 28.02.2020
  GBP 5.066 złEUR 4.335 złUSD 3.925 złCHF 4.073 zł

  Sport


  Reklama