Menu

Primark ostrzega klientów: Nie kupujcie naszych produktów w sieci

Primark ostrzega klientów: Nie kupujcie naszych produktów w sieci
Sieć Primark nie zamierza sprzedawać swoich produktów online. (Fot. Getty Images)
Sieć sklepów Primark ostrzegła klientów, aby nie kupowali produktów sklepu przez internet, ponieważ są one sprzedawane przez firmy trzecie. 'Efektem jest to, że ceny w sieci są znacznie wyższe niż w sklepie ' - ostrzega popularna sieć handlowa.
Reklama

Od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia, że Primark sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem Amazona. Sieć sklepów zapewniła jednak, że proceder taki nie ma miejsca, a sprzedaż odbywa się wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

"Zachęcamy naszych klientów do odwiedzania nas w sklepach, aby znaleźć produkty w niskich cenach" - przekazał Primark na Twitterze.

"Nie mamy partnerstwa handlowego z Amazonem, a produkty Primark pojawiające się w sieci są sprzedawane przez firmy trzecie po wyższych cenach" - ostrzegła sieć, zwracając uwagę, że "przebitka cenowa jest nawet kilkukrotna".

Sieć sklepów z tanią odzieżą jest bardzo popularna w Wielkiej Brytanii. (Fot. Getty Images)

Portal BBC przyjrzał się doniesieniom i faktycznie znalazł produkty Primark w sieci - zarówno na Amazonie, jak i na eBayu. Były one sprzedawane średnio "od 50 do 75 procent drożej niż w sklepach".

Wielu internautów wykorzystało oświadczenie sklepu na Twitterze, aby poprosić sieć o rozważenie swojej strategii biznesowej i otworzenie sklepu online.  Sam Primark ponownie powtórzył, że nie ma tego w planach.

Czytaj więcej:

Primark wprowadza wspólne przymierzalnie

Birmingham: Otwarcie największego Primarka na świecie

Salon kosmetyczny i fryzjer w Primarku?

  Komentarze
  • RainMan
   16 października 2019, 19:07

   Tak tak‼️ Nie kupujcie, bo my (czytaj PRIMARK) nic z tego nie mamy, ani zlamane go pensa.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 23.09.2020
  GBP 4.878 złEUR 4.495 złUSD 3.840 złCHF 4.174 zł

  Sport


  Sport

  Reklama