Menu

Niemcy: Tragiczny wypadek na północy kraju. Zginęli dwaj Polacy

Niemcy: Tragiczny wypadek na północy kraju. Zginęli dwaj Polacy
Polacy nie mieli żadnych szans, aby przeżyć wypadek. (Fot. Getty Images)
Dwóch Polaków zginęło, a jeden został ciężko ranny w wypadku, do którego doszło wczoraj przed północą na autostradzie A20 w kierunku Lubeki, niedaleko miejscowości Tessin na północnym wschodzie Niemiec.
Reklama

Kierujący volkswagenem golfem 40-letni mężczyzna uderzył z dużą szybkością w jadącą przed nim ciężarówkę. Siła kolizji była tak wielka, że kierowca i siedzący obok 39-latek zginęli na miejscu. Drugi pasażer, 23-latek, w stanie ciężkim trafił do szpitala.

"Przyczyny wypadku nie są znane. Kierowca nie zahamował i zderzył się z ciężarówką" - przekazał komisariat policji w Guestrow.

Funkcjonariusze z tego miasta jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia. Jak widać na zdjęciach zamieszczonych na Twitterze przez lokalny portal informacyjny z Meklemburgii-Pomorza Przedniego, golf, którym jechali Polacy, został całkowicie zniszczony.

Policją w Guestrow dodała, że kierujący pojazdem był zameldowany w Hamburgu. Pasażer, który zginął, miał prawo jazdy wystawione przez starostwo w Kościerzynie, natomiast ciężko ranny Polak - w Chojnicach.

  Komentarze
  • Kierowca
   2 września 2019, 13:23

   Zasnął chlopina i noga została na gazie tyle w temacie

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 09.04.2020
  GBP 5.178 złEUR 4.537 złUSD 4.174 złCHF 4.299 zł

  Sport


  Reklama