Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Znany golfista zatrzymany na Heathrow. Molestował pasażerkę samolotu

Znany golfista zatrzymany na Heathrow. Molestował pasażerkę samolotu
Duńska gwiazda wpadła w ogromne tarapaty. (Fot. Getty Images)
Znany duński golfista Thorbjoern Olesen zostanie surowo ukarany za zachowanie podczas lotu z USA do Londynu, podczas którego upił się do nieprzytomności, wyzywał personel, molestował śpiącą pasażerkę, a w końcu załatwił potrzebę fizjologiczną w przejściu między fotelami w pierwszej klasie.
Reklama
Reklama

"Jest to szokujące, ponieważ Olesen to wielka gwiazda duńskiego golfa i jesteśmy z niego bardzo dumni. Pomimo że obecnie znajduje się na 62. miejscu w światowym rankingu, to w ubiegłym sezonie był członkiem reprezentacji Europy w prestiżowym turnieju Ryder Cup" - skomentowały duńskie media.

Tym razem Duńczyk wracał liniami British Airways z turnieju w Memphis do Londynu, gdzie mieszka na stałe. Po swoich ekscesach zasnął i obudzony został dopiero na lotnisku Heathrow przez policję.

Podróżujący z nim brytyjski golfista Ian Poulter opowiedział mediom, że takie zachowanie zdarza się na pokładach tanich linii, lecz nie spodziewał się, że dojdzie w samolocie tak renomowanego przewoźnika. "Nie spodziewałem się takiego zachowania po moim przyjacielu, który dostał amoku. To było agresywne obrażanie personelu i pasażerów, potem położył się na śpiącej pasażerce i zaczął ją seksualnie molestować, a na końcu już nasikał na podłogę na oczach wszystkich" - podkreślił Poulter.

"Został zatrzymany, lecz po przesłuchaniu został zwolniony. Sprawa jest poważna i zostanie teraz przekazana do sądu" - przekazała duńskiemu dziennikowi "Ekstrabladet" rzeczniczka londyńskiej policji.

Również przewoźnik skieruje sprawę do sądu i poinformował "Ekstrabladet", że takich zachowań w żadnym wypadku nie będzie tolerować, a konsekwencje będą bardzo surowe.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.05.2024
  GBP 4.9798 złEUR 4.2572 złUSD 3.9175 złCHF 4.3052 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama