Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Thiem w ramach przeprosin oferuje Serenie Williams wspólny występ

Thiem w ramach przeprosin oferuje Serenie Williams wspólny występ
Dominic Thiem chce zażegnać "konlikt" z Sereną Williams. (Fot. Getty Images)
Dominic Thiem zaoferował Serenie Williams wspólny występ w mikście w wielkoszlemowym Wimbledonie lub w późniejszym US Open. Propozycja austriackiego tenisisty to gest przeprosin wobec Amerykanki za niedawne nieporozumienie podczas turnieju French Open.
Reklama

Thiem na paryskich kortach im. Rolanda Garrosa, podobnie jak rok temu, dotarł do finału. Po meczu trzeciej rundy odpowiadał na pytania dziennikarzy w sali konferencyjnej, a w pewnym momencie został poproszony o opuszczenie jej, by zrobić miejsce dla Williams.

Słynna Amerykanka odpadła na tym etapie rywalizacji i miała naciskać na organizatorów, by udostępniono jej salę natychmiast. Austriak oskarżył ją wówczas o to, że zaprezentowała "nieciekawą cechę charakteru" i potraktowała go jak juniora.

Po zakończeniu imprezy czwarty zawodnik rankingu ATP uznał, że zareagował przesadnie wobec utytułowanej tenisistki.

"Prawdopodobnie to nie był błąd Sereny. Jej dokonania są niewiarygodne, rewelacyjne. Patrząc na to z perspektywy czasu, wydaje się zabawne, że tego typu błąd organizacyjny wydarzył się właśnie podczas turnieju wielkoszlemowego. Nie rozumiem dlaczego ta sprawa została tak rozdmuchana. Chciałbym wynagrodzić Serenie tamtą sytuację, oferując wspólny występ w mikście podczas Wimbledonu lub US Open" - zaznaczył 25-letni Thiem.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.09.2019
  GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama