Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Royal Mail: W całym kraju pojawią się nowe skrzynki na paczki

Royal Mail: W całym kraju pojawią się nowe skrzynki na paczki
Nowe skrzynki przeszły pomyślne testy w Northampton oraz Leicester. (Fot. Twitter/Royal Mail)
Royal Mail zakończyła testowanie skrzynek pocztowych do wysyłania paczek. Próba okazała się dużym sukcesem, w związku z czym nowe skrzynki już wkrótce pojawią się w całej Wielkiej Brytanii - podaje 'The Guardian'.
Reklama

To pierwsza tak duża zmiana w wykorzystaniu skrzynek Królewskiej Poczty w ciągu ostatnich 160 lat.

Małe firmy i klienci indywidualni będą mogli wysyłać opłacone z góry paczki za pośrednictwem bezpiecznie zaprojektowanych skrzynek pocztowych - dokładnie w taki sam sposób, w jaki obecnie wysyłają list. Klienci będą też mogli wysyłać przesyłki zwrotne z kodem kreskowym.

Skrzynki Poczty Królewskiej praktycznie nie zmieniały się od 160 lat. (Fot. Getty Images)

Nowe skrzynki mają pojawić się w całym kraju, w tym w Birmingham, Leeds, Aberdeen i Cardiff. Jak podaje Royal Mail, zaczną być wprowadzane od sierpnia.

"Skrzynki pocztowe, dostosowane do wysyłania paczek, to jeden z wielu sposobów, dzięki któremu chcemy ułatwić życie naszym klientom" - przyznał Mark Street z Royal Mail, który odpowiada za cały projekt.

Dodał, że dużym sukcesem okazały się zeszłoroczne testy, prowadzone w Northampton oraz Leicester w Anglii. "Mamy nadzieję, że na powszechnym wdrożeniu skrzynek na paczki skorzystają m.in. internetowi sprzedawcy, którzy w wolnym czasie prowadzą działalność gospodarczą i nie mają stałych godzin pracy" - podsumował Mark Street.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.09.2019
  GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

  Sport


  Reklama