Menu

Meghan pokazała zdjęcie stópek małego Archiego

Meghan pokazała zdjęcie stópek małego Archiego
Zdjęcie szybko zdobyło popularność w sieci. (Fot. Instagram/@SussexRoyal)
Książęca para Sussex wrzuciła dziś na swój oficjalny profil na Instagramie nowe zdjęcie małego księcia Archiego. Fotografia szybko zyskała popularność i błyskawicznie polubiło ją ponad pół miliona internautów.
Reklama

Na opublikowanym zdjęciu możemy zobaczyć małe stópki księcia na tle kwiatów na łące. Jak podkreślono, fotografia została wrzucona z okazji Dnia Matki, który w USA obchodzony jest właśnie dzisiaj.

"Dziś oddajemy hołd wszystkim matkom - tym w przeszłości, tym w teraźniejszości, tym, które wkrótce nimi zostaną i tym, które odeszły, ale na zawsze pozostaną w naszym sercu" - brzmi podpis pod zdjęciem.

Mały Archie jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. (Fot. Getty Images)

"Dziś obchodzimy Dzień Matki w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Kenii, Japonii i kilku krajach w Europie. To pierwszy Dzień Matki dla księżnej Sussex" - poinformowano.

Pod fotografią pojawił się również cytat: "Moja matka była pierwszym krajem, w którym żyłam".

Księżna i książę Sussex powitali nowego potomka 6 maja o 5:26 nad ranem w Windosorze. Archie jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu i przysługuje mu wiele królewskich tytułów. Harry i Meghan zgodnie przyznali, że chcą trzymać zapewnić swojemu synowi tak normalne dzieciństwo, jak tylko się da.

  Komentarze
  • Ok
   12 maja 2019, 16:08

   Ohh.... My god.

  • SPRAWIEDLIWY
   12 maja 2019, 17:05

   "Szara masa", zmanipulowana zdjęciem na którym nie ma twarzy, a zatem nie ma dowodu kto jest w ogóle na zdjęciu...(może to być ktokolwiek)...

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.02.2020
  GBP 5.096 złEUR 4.240 złUSD 3.910 złCHF 3.985 zł

  Sport


  Reklama