Menu

Duża promocja na loty easyJet, ale trzeba się śpieszyć

Duża promocja na loty easyJet, ale trzeba się śpieszyć
EasyJet wystartował dzisiaj z promocją biletów. (Fot. Getty Images)
Brytyjski przewoźnik easyJet ruszył dzisiaj z jesienną i zimową promocją. Linie chwalą się, że dysponują milionem rezerwacji w cenie około 30 funtów w jedną stroną. Oferta dotyczy okresu od 27 października 2019 roku do marca 2020 roku.
Reklama

Linie easyJet nie są najtańszymi na świecie, ale tym razem udostępniają sporo tanich miejsc na pokładach swoich samolotów do atrakcyjnych turystycznie miast.

Promocja będzie trwać do wyczerpania rezerwacji, więc obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Tańsze bilety są dostępne także na okres tuż przed Bożym Narodzeniem i zimowe ferie.

I tak na przykład na Sardynię w październiku można polecieć za 32 funty w jedną stronę - podobnie do Maroka czy do Włoch. Do Barcelony w tym samym miesiącu za tyle samo polecą już dwie osoby. W grudniu można dostać bilet do Malagi za niewiele powyżej 30 funtów.

Najwięcej biletów po niższej cenie linie easyJet sprzedają na podróż do Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Austrii, ale w ofercie są też rezerwacje na lot do Krakowa.

Linie oferują aż milion tańszych rezerwacji. (Fot. easyjet.com/screenshot)

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 05.08.2020
  GBP 4.867 złEUR 4.398 złUSD 3.714 złCHF 4.081 zł

  Sport


  Sport

  Reklama