Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Duża promocja na loty easyJet, ale trzeba się śpieszyć

Duża promocja na loty easyJet, ale trzeba się śpieszyć
EasyJet wystartował dzisiaj z promocją biletów. (Fot. Getty Images)
Brytyjski przewoźnik easyJet ruszył dzisiaj z jesienną i zimową promocją. Linie chwalą się, że dysponują milionem rezerwacji w cenie około 30 funtów w jedną stroną. Oferta dotyczy okresu od 27 października 2019 roku do marca 2020 roku.
Reklama

Linie easyJet nie są najtańszymi na świecie, ale tym razem udostępniają sporo tanich miejsc na pokładach swoich samolotów do atrakcyjnych turystycznie miast.

Promocja będzie trwać do wyczerpania rezerwacji, więc obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Tańsze bilety są dostępne także na okres tuż przed Bożym Narodzeniem i zimowe ferie.

I tak na przykład na Sardynię w październiku można polecieć za 32 funty w jedną stronę - podobnie do Maroka czy do Włoch. Do Barcelony w tym samym miesiącu za tyle samo polecą już dwie osoby. W grudniu można dostać bilet do Malagi za niewiele powyżej 30 funtów.

Najwięcej biletów po niższej cenie linie easyJet sprzedają na podróż do Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Austrii, ale w ofercie są też rezerwacje na lot do Krakowa.

Linie oferują aż milion tańszych rezerwacji. (Fot. easyjet.com/screenshot)

 

  Komentarze


  • Back
   11 kwietnia, 15:42

   Loty w przeszlosc od razu jeden zamawiam "Oferta dotyczy okresu od 27 października 2019 roku do marca 2010 roku" kilka spraw bym zmienil no i euro milion obstawil angole niestety albo stety beda sie musieli podzielic tymi 160 milionami:)

  • Jan Niezbędny
   11 kwietnia, 16:02

   A 31 Października twardy Brexit
   Przypadek?

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama