Menu

Irlandia: Mężczyzna przyniósł marihuanę na policję, bo "była słabej jakości"

Irlandia: Mężczyzna przyniósł marihuanę na policję, bo "była słabej jakości"
Mężczyzna został aresztowany na miejscu. (Fot. Getty Images)
Brytyjskie i irlandzkie media donoszą o nietypowym zdarzeniu, którego doświadczyli funkcjonariusze gardy z posterunku Kilmainhaim w Dublinie. Do gardzistów zgłosił się mężczyzna, który był niezadowolony z jakości zakupionej marihuany.
Reklama

Arthur Liwembe z Dublina udał się na lokalny posterunek i wyciągnął przed funkcjonariuszami gardy woreczek z marihuaną, który chwilę wcześniej kupił za 10 euro. Mężczyzna był oburzony, ponieważ - jego zdaniem - jakość substancji odurzającej odbiegała od jego oczekiwań.

"Przekazał nam, że marihuana jest złej jakości i dlatego do nas przyszedł" - poinformował jeden z gardzistów.

Mężczyzna został aresztowany na miejscu, a sprawa trafiła do lokalnego sądu. Prowadzący sprawę sędzia John Hughes uznał, że działanie Irlandczyka było "całkowicie pozbawione logiki".

Dalsze badania nad sprawą wykazały, że irracjonalne zachowanie mężczyzny wynikało z tego, iż cierpiał on na psychozę wywołaną nadmiernym paleniem środka odurzającego.

To nie pierwszy raz, kiedy do funkcjonariuszy zgłaszają się ludzie niezadowoleni ze sprzedanych przez dilera środków odurzających. W marcu media donosiły o kobiecie, która zadzwoniła na policję, bo zamiast kokainy otrzymała brązowy cukier.

  Komentarze


  • Arlik
   28 marca, 08:24

   Niezle musiał być najarany :)€)

  • True 7
   28 marca, 08:42

   Marichana w czystej postaci ,nie jest środkiem odurzającym.Nie mylmy pojęć.Marichuana zioło lecznicze ,jest lekiem na niejedno schorzenie,dolegliwość,czy chorobę.U dilerów z ciemnych źródeł ,jest ona posypywana narkotykiem w proszku,czesto zwiększając uczucie przyjemności.Sama czysta Marichuana jest nie szkodliwa i wpływa na organizm uspokajajaco i relaxujaco w delikatny sposób.Szkoda tylko że przez działanie ludzi nieodpowiedzialnych, zyskała miano narkotyku.Choć myślę że to celowe działanie grup przestępczych by jak najwiecej ludzi uzależnić od twardych używek.Po za tym rząd dobrze wie, że to zioło w czystej postaci ,jest lekiem idealnym ,lecz koncertom farmaceutycznym jest to nie po drodze.Paradoks tkwi w tym że ciemna strona z prawną trzyma na bakier z prawdą.

  • Anty
   28 marca, 11:31

   Trzeba byc debilem zeby kupowac smierc.Marihuana zawiera aktywne związki chemiczne zwane kannabinoidami,w tym kannabinol,kanabidiol,kwasy kannabinoidowe,kanabichromen i izomery tetrahydrokannabinolu (THC).Izomer delta-9-THC jest odpowiedzialny za większość psychoaktywnych efektów charakterystycznych dla marihuany.Efekty uboczne:Poczucie zmęczenia, paranoja, zaburzenia pamięci,depersonalizacja,zmiany nastroju,zatrzymanie moczu,zaparcia,spadek koordynacji ruchowej,senność, niewyraźna mowa oraz zawroty glowy.Palenie marihuany negatywnie wpływa na stan płuc i powoduje zaburzenia psychiczne

  • Karwaszwtwasz
   28 marca, 12:05

   True 7 dobrze ze piszesz o marichuanie a nie marihuanie bo już się wystraszyłem 😊

  • Tom
   28 marca, 13:27

   Marihuana nie jest szkodliwa hahaha totalna bzdura znaczy tacie się głupot A później jaracie to ścierwo profilaktycznie ha ha ha

  • Leszek grzebinski
   29 marca, 10:34

   Wszystko czego naduzywamy staje się toksyczne ,poza tym czemu nie zakazać alkocholu// spirytus używamy do dezynfekcji/ po prostu popadnie z skrajności w skrajność jest szkodliwe -nadmiar jedzenia też!!!!!!!

  • Ice
   29 marca, 13:45

   Każdy kto pisze negatywnie o Marihuanie jet zwykłym debikem który w życiu nie miał z nią styczności. Prawda jest taka że jak ktoś jest debilem to nawet palenie cebuli mu zaszkodzi.

  • Buch
   29 marca, 18:51

   Prawda jest taka jak pisze Ice. Mieszkam w Holandii palę 20lat zioło. Macie coś z głową ludzie. Papierosy i alkohol bardziej szkodzą od marihuany. Jeżeli ktoś jest tępy nie powinien palić. Marihuana ma podobne kanabiony do tych które posiada człowiek w swoim organizmie. Dlatego leczy. THC otumania szare komórki na okres 3 miesięcy od ostatniego palenia. Jeżeli ktoś ma mało szarych komórek nie powinien palić. Kanabion CBD i inne leczą różne choroby...

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.11.2019
  GBP 4.999 złEUR 4.285 złUSD 3.890 złCHF 3.930 zł

  Sport


  Reklama