Menu

Cukier zamiast kokainy. Mieszkanka UK wezwała policję

Cukier zamiast kokainy. Mieszkanka UK wezwała policję
Kobieta zapłaciła 200 funtów za niewielką porcję brązowego cukru. (Fot. Getty Images)
Policjanci z Craigavon w Irlandii Północnej byli zaskoczeni, kiedy jedna z mieszkanek zadzwoniła do nich z prośbą o interwencję w sprawie zakupionej kokainy. Kobieta przekonywała funkcjonariuszy, że padła ofiarą oszustwa.
Reklama

Jak informuje dziennik "Metro", kobieta zeznała, że zapłaciła £200 za coś, co miało być kokainą, a okazało się zwykłym brązowym cukrem. W związku z tym mieszkanka Irlandii Północnej zamierzała złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

"Nie będzie to specjalnie odkrywcze i zapewne się powtórzymy, ale wciąż nie wszyscy o tym wiedzą - dla handlarzy narkotykami liczy się tylko i wyłącznie zawartość ich własnej kieszeni, a nie skład sprzedawanego towaru" - napisali policjanci na swojej stronie na Facebooku, dzieląc się niecodzienną historią.

Funkcjonariusze przy okazji zaapelowali do wszystkich, którzy zostali oszukani przez dilera i chcieliby się zemścić, aby dzwonili anonimowo pod numer Crimestoppers - 0800 555111. Alternatywnie można również zadzwonić pod numer 101.

"Nieuczciwi sprzedawcy narkotyków. Dokąd zmierza ten świat?" - dodali policjanci.

Jak przekazał rzecznik prasowy policji z Irlandii Północnej, funkcjonariusze odwiedzili oszukaną kobietę i "udzielili jej stosownych porad i wskazówek".

  Komentarze
  • Victor1963
   3 marca, 19:23

   I to jest właśnie myślenie "wyspiarzy"!!!!

  • Greg
   4 marca, 07:25

   co za tempe strzaly ,posiadanie a nawet zamiar kupna narkotykow jak i zakup powino byc karane a oni podeszli do tematu jakby ta kobieta kupowala ser na targu a ktos jej sprzedal styropian,MASAKRA

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.12.2019
  GBP 5.129 złEUR 4.275 złUSD 3.823 złCHF 3.892 zł

  Sport


  Reklama