Menu

Brzęczek o meczu z Portugalią: "Zagramy czterema obrońcami"

Brzęczek o meczu z Portugalią: "Zagramy czterema obrońcami"
Polacy podejmą Portugalczyków w ramach Ligi Narodów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. (Fot. Getty Images)
'Pewne jest, że w jutrzejszym meczu z Portugalią zagramy czwórką obrońców. Resztę wszyscy zobaczą podczas spotkania' - poinformował trener polskich piłkarzy Jerzy Brzęczek.
Reklama

Polacy podejmą Portugalczyków w ramach Ligi Narodów na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a w niedzielę zagrają tam z Włochami.

„Dla nas najważniejsze jest teraz spotkanie z Portugalią. Koncentrujemy się na nim. Mamy mało czasu do niedzieli” – dodał.

Podkreślił, że zna wartość kadry portugalskiej, niezależnie od tego, iż nie zagra w niej Cristiano Ronaldo. „Szanujemy każdego rywala, ale gramy u siebie i chcemy wygrać” – zaznaczył trener.

W pierwszym spotkaniu Ligi Narodów, nowych rozgrywek mających zastąpić w dużej mierze potyczki towarzyskie, biało-czerwoni zremisowali 7 września w Bolonii z Włochami 1:1. W tabeli grupy 3 dywizji A z trzema punktami prowadzi Portugalia, która trzy dni później pokonała Italię 1:0.

Polacy zagrają z Portugalią w czwartek, a z Włochami w niedzielę na chorzowskim Stadionie Śląskim. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 20.45.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.02.2020
  GBP 5.145 złEUR 4.273 złUSD 3.956 złCHF 4.021 zł

  Sport


  Reklama