Menu

Dublin: Zapomniany wibrator postawił na nogi ochronę Luasa i Gardę

Dublin: Zapomniany wibrator postawił na nogi ochronę Luasa i Gardę
Pracownicy tramwaju myśleli, że mają do czynienia z ładunkiem wybuchowym. (Fot. Transport for Ireland)
Pozostawiony w Luasie wibrator postawił w tym tygodniu na nogi dublińską policję. Alarm podniósł zaniepokojony porzuconym dziwnym pakunkiem pracownik tramwaju.
Reklama

Do incydentu doszło we wtorek o 3:00 nad ranem, na wysokości Cabry w północnym Dublinie. Znaleziska dokonali pracownicy obsługujący linię niedaleko Fassaugh Road. Ich niepokój wzbudziła duża ilość "zapakowanych w folię kulek łożyskowych”.

"Przed podjęciem decyzji o wezwaniu wojskowych saperów z oddziału Explosive Ordnance Disposal (EOD) Gardziści wstępnie zbadali podejrzane urządzenie. Przyrząd opisano jako przezroczystą cylindryczną rurkę o długości 20-25 cm, wyposażoną w dużą liczbę kulek. Po ustaleniu co to jest, Gardziści zrezygnowali z wezwania EOD” - przekazał Independent.ie.

Jak ustalił portal, pracowników Luasa zmylił fakt, że wibrator był ściśle owinięty folią i sterczały z niego "przewody”.

"Zawsze lepiej dmuchać na zimne. Na szczęście w tym przypadku nie było to nic groźnego” - przekazało portalowi źródło.

Independent.ie nie zdołał ustalić, czy przedmiot został wyrzucony, czy też przekazany do biura rzeczy znalezionych przy najbliższym posterunku policji.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 18.09.2020
  GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

  Sport


  Sport

  Reklama