Menu

Wielka awaria w Asda. Gigantyczne kolejki przy kasach

Wielka awaria w Asda. Gigantyczne kolejki przy kasach
Niektórzy czekali przy kasach nawet przez godzinę (Fot. Twitter)
Kilkudziesięcioosobowe kolejki i tysiące zniecierpliwionych klientów - oto efekt wielkiej awarii systemów płatniczych, do jakiej doszło dzisiaj w sklepach sieci Asda.
Reklama

Problemy z płatnościami kartą pojawiły się dzisiaj w całym kraju, w tym w: Chester, Wrexham, Stafford, Harlow w Essex oraz Romford we wschodnim Londynie.

Na Twitterze od razu pojawiły się dziesiątki komentarzy zbulwersowanych klientów. "Stoimy jak bydło. I to w niedzielę" - napisał Jim Bentley. "Moje trzyletnie dziecko już wariuje. Nie jest dobrze" - dodał w poście.

Inni klienci, jak Carey Luke z Romford skarżyli się, że komunikaty informujące o awarii terminali płatniczych nie były wystarczająco głośne; inni - że takiej informacji w ogóle nie było.

"Rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają. Ale nie rozumiem, jak komuś, kto stoi w niebotycznej kolejce, można powiedzieć dopiero przy kasie: Przepraszam, ale przyjmujemy tylko gotówkę" - żalił się Luke.

Rzecznik Asda w komunikacie przeprosił za wszelkie niedogodności i zapewnił, że awaria zostanie usunięta tak szybko, jak to tylko możliwe.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.02.2020
  GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

  Sport


  Reklama