Menu

Holenderska gazeta wydrukowała dwie wersje okładek

Holenderska gazeta wydrukowała dwie wersje okładek
Dwie wersje okładki holenderskiej gazety (Fot. spitsnews.nl)
Holenderska gazeta 'Spits' ukazała się dzisiaj z dwiema stronami tytułowymi, ponieważ drukarnia nie mogła dłużej czekać na wynik półfinałowego meczu piłkarskich mistrzostw świata 'Pomarańczowych' z Argentyną, którego losy rozstrzygnęły się w karnych.
Reklama

W momencie drukowania pisma nie znano jeszcze ostatecznego rezultatu, dlatego wydawcy wpadli na pomysł, aby podać w jednym numerze jednocześnie dwie wersje strony tytułowej - na wypadek zwycięstwa i porażki.

Bezpłatna gazeta "Spits" na jednej z nich zaprezentowała zdjęcie uradowanego Arjena Robbena opatrzone słowami: "Niemcy, teraz się zacznie. Pokażemy teraz tym niemieckim nicponiom".

Druga opcja zawiera fotografię jednego z podopiecznych trenera Louisa van Gaala, leżącego na murawie z rękoma na głowie i tekstem "Znów nie ma nas w finale".

Argentyńczycy wygrali wczoraj w Sao Paulo z Holandią w karnych 4-2 i awansowali do niedzielnego finału. Po 90 minutach oraz dogrywce był remis 0:0. Ich rywalami w niedzielnym meczu o tytuł mistrza świata na słynnej Maracanie w Rio de Janeiro będą Niemcy, którzy rozgromili Brazylię 7:1.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.09.2020
  GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama