Księżna podkreśla znaczenie przyrody dla naszego zdrowia i przyznaje, że natura była ostatnio jej sanktuarium... (Fot. Getty Images)

Premiera pierwszego krótkiego filmu księżnej Kate z serii "Matka Natura"

Księżna Walii Kate opublikowała w mediach społecznościowych pierwszy z cyklu krótkich filmów poświęconych brytyjskiej przyrodzie w ramach serii "Matka Natura". Jak podała dzisiaj AFP - pierwszy z nich, trzyminutowy film zatytułowany "Wiosna", został zrealizowany na szkockiej wyspie Mull.

W swoim filmie Kate, jako narratorka, opowiada jak ważny jest dla niej kontakt z przyrodą.

"W ostatnich latach natura była moim azylem" - wyznała księżna, która w styczniu ogłosiła remisję choroby nowotworowej. "Zdolność świata przyrody do inspirowania nas, troszczenia się o nas i pomagania nam w powrocie do zdrowia oraz rozwoju jest nieograniczona i rozumiana od pokoleń" – dodała.

Jej opowieść kończy się słowami: "Wiosna już tuż, tuż, korzystajmy więc z niej razem jak najlepiej".

Refleksjom księżnej towarzyszą zdjęcia wykonane pod koniec kwietnia na wyspie Mull, gdzie wraz z mężem księciem Williamem, Kate obchodziła 14. rocznicę ślubu.

Premiera krótkiego wideo wzywającego do "ponownego połączenia się z naturą", zbiega się z obchodami Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego, które w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się w poniedziałek.

Brytyjskie media przewidują, że kolejne filmy z serii zostaną opublikowane przez księżną Kate latem, jesienią i zimą.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Co o tym myślisz?
Linki Sponsorowane
Ładuję...
Kurs NBP
GBP
4.9646
+0.0412
EUR
4.2842
+0.0149
USD
3.7554
+0.0272
CHF
4.6371
+0.0226
Forex
Źródło: currencybeacon.com
Ładuję...

Ogłoszenia

Wiadomości

Wydarzenia

Menu