Menu

N'Golo Kante misses Chelsea training due to coronavirus fears

N'Golo Kante misses Chelsea training due to coronavirus fears
Piłkarz obawia się o swoje zdrowie i ma ku temu powody. (Fot. Getty Images)
N’Golo Kante missed Chelsea’s training session on Wednesday due to fears over the health situation around the coronavirus.
Advertisement
News available in Polish

Kante otrzymał od trenera Chelsea Franka Lamparda zgodę na to, żeby nie przyjeżdżać do centrum treningowego klubu. Obecnie Kante ćwiczy indywidualnie w domu i na razie nie wiadomo, jak długo to potrwa. Taką informację podał "The Telegraph", a potwierdziła ją po kontakcie z londyńskim klubem agencja AFP.

Kilka dni wcześniej, gdy pracownicy wszystkich klubów Premier League przechodzili testy na koronawirusa, wynik badań reprezentanta Francji był negatywny. Piłkarz obawia się jednak o swoje zdrowie.

Media przypominają, że jego brat Niama zmarł na atak serca krótko przed mistrzostwami świata w 2018 roku. Natomiast sam zawodnik ponad dwa lata temu zasłabł w ośrodku treningowym Chelsea. Wprawdzie badania nie wykazały wady serca, ale pomocnik musiał odpocząć w kolejnym spotkaniu.

Kante jest od kilku lat czołową postacią reprezentacji Francji. W 2016 roku wywalczył z nią wicemistrzostwo Europy, a dwa lata później został mistrzem świata.

Kilka dni temu napastnik Watfordu Troy Deeney ogłosił, że nie powróci do treningów, aby nie ryzykować sprowadzenia wirusa do domu i zarażenia swojego pięciomiesięcznego syna, który ma problemy z oddychaniem.

Czytaj więcej:

Piłkarz Watfordu odmówił wznowienia treningów w obawie o syna

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 24.11.2020
  GBP 5.028 złEUR 4.471 złUSD 3.763 złCHF 4.130 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement