Italian league: Piotr Zielinski scored the goal for Napoli

To druga ligowa bramka Zielińskiego w tym sezonie. (Fot. Getty Images)
Piotr Zielinski scored a goal for Napoli in the 63rd minute in the match against Juventus Turin (2: 1) in the 21st Italian round of Serie A.

To druga ligowa bramka Zielińskiego w tym sezonie. Reprezentant Polski przebywał na murawie do 81. minuty, kiedy zastąpił go Elif Elmas. Poza kadrą meczową gospodarzy pozostał Hubert Idasiak.

To dopiero druga porażka broniącego tytułu Juventusu. Z kolei Napoli nie ma zbyt dobrej passy w tym sezonie. Zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli i ma 27 punktów. Lider "Juve" zgromadził 51 i ma trzy przewagi nad drugim Interem Mediolan.

Dla Napoli gola strzelił także Lorenzo Insigne, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry kontaktową bramkę dla gości uzyskał Portugalczyk Cristiano Ronaldo.

Szczęsny nie obronił gola Zielińskiego. (Fot. Getty Images)