Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Famous golfer Woods will play again with his son Charlie

Famous golfer Woods will play again with his son Charlie
Charlie ma najlpeszego trenera na świecie! (Fot. Getty Images)
The famous golfer Tiger Woods announced that on December 14-17 in Orlando, Florida, he and his 14-year-old son Charlie will take part in the PNC Championship, a pairs competition for professional players and their children or parents. This will be their third appearance in this tournament.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

W imprezie bierze udział 20 teamów, które składają się z zawodowych golfistów oraz ich dziecka lub rodzica. Mistrzostwa odbędą się na polu w Ritz-Carlton Golf Club Orlando, a ich organizatorzy poinformowali, że jedną z par będą Woodsowie.

Ostatnio jeden z najsłynniejszych golfistów w historii towarzyszył synowi jako caddie, czyli pomocnik, m.in. noszący kije, podczas turnieju juniorów.

Syn Tigera Woodsa zdecydowanie ma talent do golfa. (Fot. Getty Images)

Niedawno 47-letni Woods ogłosił swój powrót do zawodowego sportu po prawie ośmiu miesiącach przerwy. Na przełomie listopada i grudnia wystartuje w zawodach Hero World Challenge na Bahamach.

15-krotny mistrz imprez wielkoszlemowych pauzował od kwietnia po tym, jak nabawił się urazu stopy w czasie turnieju US Masters w Auguście.

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.05.2024
  GBP 4.9798 złEUR 4.2572 złUSD 3.9175 złCHF 4.3052 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement