England made to work hard in 5-0 win over San Marino

Anglicy rozgromili San Marino 5:0 (Fot. Getty Images)
England duly beat San Marino 5-0 to maintain their perfect start to their Euro 2016 qualifying campaign but laboured for long periods against the joint-worst team in the world at a half-full Wembley on Thursday.

Za piłkarzami Roya Hodgsona już najłatwiejszy test. Zgodnie z oczekiwaniami Anglicy już w 25. minucie zdobyli gola. Phil Jagielka głową wbił piłkę do siatki. Na kilka minut przed końcem pierwszej części spotkania Anglikom udało się zdobyć kolejnego gola.

Andy Selva sfaulował Wayne'a Rooneya, który bezbłędnie strzelił do bramki z jedenastu metrów. Do przerwy Wyspiarze prowadzili 2:0.

W drugiej części spotkania podopieczni Hodgsona byli jeszcze bardziej skuteczni. Ostatecznie wygrali 5:0 i z kompletem zwycięstw otwierają tabelę grupy E.