Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Drugs warning after two men found dead in Rugby

Drugs warning after two men found dead in Rugby
Policja bada już skład podejrzanej substancji. (Fot. West Midlands Police)
Two men have died in Rugby and police believe the deaths could be connected to illegal psychoactive drugs.
Advertisement
News available in Polish

Do śmierci młodych mieszkańców Rugby doszło w sobotę ok. 18:40 w okolicach King Edward Road. Na miejsce wezwano karetkę, a lekarze po przybyciu stwierdzili zgon.

Mężczyźni nie przeszli jeszcze sekcji zwłok pod kątem nielegalnych substancji, ale policja jest zdania, że to właśnie one stoją za tragedią. Świadczyć o tym może znalezione w ich pokoju opakowanie z dopalaczami.

Policjanci opublikowali zdjęcie dopalaczy w sieci, ostrzegając wszystkich przed zażywaniem środków w podobnym opakowaniu. Specjaliści od toksykologii wciąż ustalają skład substancji.

"Prosimy wszystkich, aby unikali środków odurzających z takiego opakowania, dopóki nie sprawdzimy, co zawierają. Jeśli po zażyciu narkotyku masz niepokojące objawy, zadzwoń po pogotowie" - przekazał Mark Greaves z West Midlands Police.

Każdy, kto ma jakieś informacje o możliwym pochodzeniu substancji i miejscu, gdzie można ją kupić lub domniemanym składzie, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101. W rozmowie z funkcjonariuszem należy podać numer sprawy i datę - 302 / 11 lutego.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Advertisement