Sampdoria manages a 2-2 draw with Cagliari

Na tego gola Polak czekał kilka lat! (Fot. Getty Images)
Sampdoria struck with two thunderbolts in three minutes from Bartosz Bereszynski and Manolo Gabbiadini, but Radja Nainggolan snatched Cagliari’s 2-2 draw with the last kick of the game.

Bereszyński trafił do siatki w 78. minucie, doprowadzając do remisu po wcześniejszym golu Brazylijczyka Joao Pedro dla gości (11.). Chwilę po bramce Polaka drugiego gola dla gospodarzy uzyskał wprowadzony z ławki rezerwowych Manolo Gabbiadini (80.), a w jednej z ostatnich akcji meczu wynik ustalił Belg Radja Nainggolan.

Klub z Genui zajmuje 10. miejsce z 32 punktami, Cagliari ma o 10 mniej i jest na 17. pozycji.

Wczoraj na listę strzelców wpisał się także piłkarz Crotone Arkadiusz Reca. Jego drużyna pokonała Torino 4:2. To drugie w sezonie trafienie reprezentanta Polski.

W innym wczorajszym meczu AC Milan wygrał na wyjeździe z Verona 2:0 i do trzech punktów zmniejszył stratę do prowadzącego w tabeli lokalnego rywala - Interu. Lider w tej kolejce gra dopiero dzisiaj, kiedy podejmie Atalantę Bergamo.

W Weronie rezerwowym gospodarzy był Paweł Dawidowicz.