Costa dazzles with brace as Atletico win

Atletico Madrid's Diego Costa scored twice, including one of the goals of the season, in a thumping 3-0 victory against Austria Vienna as the La Liga side seized control of Group G on Tuesday.
Atletico szybko objęło prowadzenie po strzale Raula Garcii. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać - w 20. minucie Diego Costa pokonał Lindera. Po zmianie stron Costa strzelił swą drugą bramkę i Atletico wygrało 3:0. Rojiblancos z kompletem punktów przewodzą tabeli grupy G.

Z kolei Porto niespodziewanie przegrało u siebie z Zenitem 0:1. Kluczowym zdarzeniem w tym meczu było czerwona kartka dla Herrery. Zawodnik Smoków dostał w 3. minucie żółtą kartkę, a niespełna 60 sekund później otrzymał kolejne upomnienie od arbitra i wyleciał z boiska.

Mistrzowie Portugalii mimo gry w osłabieniu często atakowali, ale pod koniec spotkania zabrakło im sił i stracili bramkę. Dzięki temu zwycięstwu Rosjanie wyprzedzili w tabeli Porto i zajmują drugie miejsce.