Menu

Brytyjska policja "zaniepokojona" losem 22-letniego Polaka

Brytyjska policja "zaniepokojona" losem 22-letniego Polaka
Czy ktoś widział Damiana? (Fot. West Midlands Police)
Policja z West Midlands prosi o pomoc w poszukiwaniach Damiana Michorzewskiego z dystryktu Sandwell koło Birmingham (hr. West Midland).
Reklama

22-latek po raz ostatni był widziany, jak wychodził ze swojego domu w Tipton we wczesnych godzinach porannych w środę, 24 kwietnia - informuje Birminghammail.co.uk.

Policja West Midlands opublikowała zdjęcie Damiana, a także podała jego rysopis. Mężczyzna ma 178 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma proste, długie, brązowe włosy. W dniu zaginięcia mógł nosić brązowe buty i torbę Superdry.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Damiana Michorzewskiego, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 101 lub anonimowo z Crimestoppers - 08000 555 111.

Z policją można również skontaktować się za pośrednictwem czatu na stronie west-midlands.police.uk w godzinach 8:00-24:00.

  Komentarze
  • Drakus
   29 kwietnia 2019, 20:05

   To jest artykuł do osób z okolicy Birmingham czytających wiadomości. może ktoś znajomy gdzieś widział chłopaka. Należy przyjrzeć się każdemu takiemu przypadkowi, aby pomóc bo kiedyś sami możemy takiej pomocy potrzebować. Pamiętajcie że My jesteśmy z pod znaku Orła Białego. Po wojnie bieda i komuniści Nas zahamowali w czasie i dlatego jesteśmy biedniejsi. Mamy to niby już za sobą, ale prawda jest taka że jeszcze wiele Nas łączy i żeby zrobić coś konkretnego w tej sprawie musimy mieć swoich ludzi PE. Inni chwilowo mogą być od Nas bogatsi, ale My mamy konkretne predyspozycje. Potraficie walczyć o swoje?

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.02.2020
  GBP 5.118 złEUR 4.283 złUSD 3.962 złCHF 4.037 zł

  Sport


  Reklama