Bayern won with Roma 5:0

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu podczas meczu z AS Roma (fot. Getty Images)
Five of Bayern's goals came in the first half, with Robben getting two and Robert Lewandowski, Mario Götze, and Thomas Muller adding the others against the shell-shocked hosts.

Polski napastnik pokonał bramkarza gospodarzy w 25. minucie gry, na 3:0. Kwadrans później drużyna z Niemiec prowadziła już 5:0.

Lewandowski wykorzystał podanie od Juana Bernata i strzelił swojego pierwszego gola w tej edycji Champions League. Pięć minut później król strzelców Bundesligi poprzedniego sezonu zaliczył asystę przy bramce Arjena Robbena.

To było drugie trafienie Holendra w tym spotkaniu. Wcześniej wpisał się na listę strzelców w 8. minucie. Bramki zdobyli jeszcze Mario Goetze (23.) i Thomas Mueller z rzutu karnego (34.).