Menu

Arsenal set to become the first Premier League club to host fans

Arsenal set to become the first Premier League club to host fans
Arsenal jest już pewny awansu do 1/16 finału, ale wsparcie fanów z pewnością nie zaszkodzi zawodnikom trenera Mikela Artety. (Fot. Getty Images)
Arsenal are set to become the first Premier League club to invite supporters back into their stadium to watch live football when they host Rapid Vienna in the Europa League next Thursday.
Advertisement
News available in Polish

Anglia, w zależności od nasilenia przypadków zakażeń koronawirusa, po zakończeniu lockdownu 2 grudnia zostanie podzielona na trzy strefy. Londyn znalazł się w drugiej, co oznacza możliwość organizowania wydarzeń sportowych z udziałem nielicznej grupy kibiców.

Stadiony były zamknięte od wybuchu pandemii w marcu. "Chociaż zdajemy sobie sprawę z faktu, że mecze z ograniczoną liczbą kibiców są dalekie od powrotu do normalności, to z niecierpliwością czekamy na naszych fanów, w tym historycznym momencie dla klubu" - napisano w oświadczeniu Arsenalu.

Kolejnym po "Kanonierach" klubem, którego piłkarze zagrają w obecności kibiców będzie West Ham United. Zespół Łukasza Fabiańskiego 5 grudnia podejmie w meczu ligowym Manchester United.

Czytaj więcej:

"Igrzyska w Tokio się odbędą, ale bez zagranicznych kibiców"

Bundesliga bez kibiców. Nowe obostrzenia w niemieckim sporcie

Do końca roku imprezy sportowe we Francji bez kibiców

W Anglii kibice wrócą na stadiony 2 grudnia

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 25.01.2021
  GBP 5.114 złEUR 4.544 złUSD 3.740 złCHF 4.216 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement