Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

W Londynie powstanie escape room dla fanów Lary Croft

W Londynie powstanie escape room dla fanów Lary Croft
W tym escape roomie będzie można poczuć się jak w środku gry lub w filmie. (Fot. Getty Images)
Przeprawa przez niebezpieczną dżunglę, przeczesywanie zaginionego grobowca – każdy, kto choć raz marzył, żeby być jak Lara Croft ma ku temu świetną okazję. Od kwietnia Londyn wzbogaci się o niezwykłą atrakcję, Tomb Raider: The Live Experience, która rozpali w każdym ducha poszukiwaczy skarbów i przygód.
Reklama
Reklama

Prawie 2 800 metrów kwadratowych przygód – tak w skrócie można opisać Tomb Raider: The Live Experience, które od kwietnia witać będzie w swoich progach pierwszych pomocników Lary Croft. Mieszcząca się na terenie Stables Market w londyńskiej dzielnicy Camden atrakcja w niecodzienny sposób ożywia świat Tomb Raider. Zdaniem właścicieli, powiedzieć, że to escape room, to za mało.

Na odwiedzających tę interaktywną przestrzeń rozrywkową czeka kilka krain, doskonale znanych z gier i filmowych kadrów. Jednak nikt nie będzie miał czasu na podziwianie zaginionej świątyni, grobowca, bujnej dżungli pełnej pułapek czy wraku statku – stawką jest odzyskanie cennego artefaktu, uratowanie świata, a największymi wrogami w tej potyczce będą czas i kilka czarnych charakterów.

"Podczas tej wyprawy chcemy wciągnąć naszych gości w niezwykłą narrację, zaprosić do wspólnej przygody i zaskoczyć całą masą pułapek i zagadek, które kryją się na każdym kroku i w każdym rogu. Powiedzieć, że to miejsce jest unikalne, to za mało" - ogłosił na łamach "Evening Standard" Tom Lionetti-Maguire, dyrektor generalny i założyciel Little Lion Entertainment Limited, które wspólnie z firmą z branży gamingowej Crystal Dynamics i rozrywkowej, Square Enix, odpowiada za koncepcję całego przedsięwzięcia.

Tomb Raider: The Live Experience otworzy swoje wrota 1 kwietnia 2022 roku.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.05.2022
GBP 5.4735 złEUR 4.6366 złUSD 4.3832 złCHF 4.5061 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama