Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Britney Spears w końcu przyjmuje leki, które mają odmienić jej życie...

Britney Spears w końcu przyjmuje leki, które mają odmienić jej życie...
Britney czuje się wreszcie w pełni szczęśliwa... (Fot. Instagram/@britneyspears)
Przez ostatnie 13 lat nie mogła decydować o swoim życu, nie mogła więc także przyjmować leków, których potrzebowała. Teraz jednak, gdy ubezwłasnowolnienie zostało zniesione, piosenkarka w końcu - jak sama wyznała - bierze 'właściwe leki'. Britney zasugerowała także, że czeka na zmianę w swoim życiu, która może nastąpić w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Reklama
Reklama

Entuzjazm i radość, jakie Britney Spears okazuje swoim fanom w kolejnych postach publikowanych w social mediach, wciąż nie słabnie. Piosenkarka od kilku tygodni znowu może stanowić o sobie, bo ograniczająca prawa piosenkarki kuratela została niedawno zniesiona. Britney Spears dzień 12 listopada, kiedy to się stało, nazwała najszczęśliwszym w swoim życiu, i - jak donoszą amerykańskie media - ze szczęścia na przemian płakała i się śmiała.

Piosenkarka od tego czasu wielokrotnie podkreślała, że bardzo docenia proste sprawy jak to, że znowu ma swoją kartę kredytową czy że może prowadzić samochód. Jednak jej plany co do zmian, które zamierza wprowadzić w swoim życiu, są znacznie bardziej rozległe.

Piosenkarka aktualnie planuje swój ślub i wesele z Samem Asgharim. Pochwaliła się już, że zleciła zaprojektowanie i uszycie swojej sukni ślubnej Donatelli Versace, zaś samą ceremonię zaślubin chcą z narzeczonym urządzić z dala od Los Angeles. Pod uwagę biorą Włochy, Australię i Grecję. Britney chce nie tylko poślubić Asghariego, ale także mieć z nim dziecko, najlepiej dziewczynkę.

We przeprowadzaniu życiowych zmian pomaga Britney farmakologia. W najnowszym poście na Instagramie gwiazda wyznała, że wreszcie właściwe przyjmuje leki i że było to możliwe dopiero teraz, gdy jej ubezwłasnowolnienie zostało zniesione. "To wspaniałe… miłe… i błogie uczucie, kiedy cierpliwie czekasz 13 lat, aby móc żyć tak, jak chcesz i wreszcie się to dzieje!!! Możecie być zaskoczeni, ponieważ moje modlitwy są cholernie potężne, zwłaszcza że jestem na właściwych lekach zaledwie od miesiąca!!!!" - wyjawiła gwiazda.

Spears nie zdradziła, jakie leki przyjmuje, ale zasugerowała internautom, żeby byli czujni, bo w ciągu najbliższych trzech miesięcy w jej życiu może się wiele zmienić. "Mam nadzieję, że za trzy miesiące nastąpi u mnie zmiana… to znaczy kto wie…" - napisała tajemniczo.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.05.2022
GBP 5.4735 złEUR 4.6366 złUSD 4.3832 złCHF 4.5061 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama