Menu

Victoria Beckham: "Wolałabym umrzeć niż założyć Crocsy"

Victoria Beckham: "Wolałabym umrzeć niż założyć Crocsy"
"Posh" Spice po prostu pewnych rzeczy nigdy nie będzie nosić! (Fot. Instagram/@VictoriaBeckham)
Justin Bieber ze swoją linią odzieżową Drew House postanowił dokonać niemożliwego i przekonać do niej miłośniczkę high fashion. Wysłał Victorii Beckham parę liliowych butów Crocs ozdobionych wizerunkami zwierząt z kreskówek. Brytyjska projektantka, która słynie z zamiłowania do szpilek, przyznała, że wolałaby umrzeć niż założyć Crocsy.
Reklama

Tuż po otrzymania od Biebera liliowych butów - które, choć cieszą się niesłabnącą popularnością, wciąż uznawane są za najbrzydsze buty świata - Victoria Beckham postanowiła zapytać swoich obserwatorów na Instagramie, co sądzą o tym prezencie i czy zagorzała orędowniczka stylu może pozwolić sobie na taką nonszalancję.

57 proc. internautów podzieliło jej zdanie i zdecydowało, że była wokalistka nie powinna ich nosić.

"Czy będę nosić liliowe Crocsy?! Cóż, było blisko! Myślę, że wolałbym umrzeć, ale i tak dziękuję Justin. Beckhamowie nadal cię kochają" – napisała w swojej relacji projektantka. Choć jej samej buty nie przypadły do gustu, fani Biebera zadbali o jego dobry nastrój, buty są bowiem wyprzedane.

Można było się spodziewać, że ten prezent raczej nie znajdzie miejsca w garderobie Victorii Beckham. Wiele bowiem kosztowało ją wypracowanie nienagannego stylu, z którego teraz słynie. 

Komentarze
  • Celestyn76
    3 maja, 15:09

    Co by nie zalozyla i tak wyglada jak wiedzial biedne david a smierci lepiej niech nie wzywa bo przypadki chodza pi ludziach

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.05.2021
GBP 5.2984 złEUR 4.5752 złUSD 3.8136 złCHF 4.1655 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama