Menu

George Clooney w kontynuacji "Ostrego dyżuru"? Niekoniecznie

George Clooney w kontynuacji "Ostrego dyżuru"? Niekoniecznie
Clooney jest sceptycznie nastawiony do kontynuacji kultowego serialu... (Fot. Getty Images)
Słynny serial opowiadający o grupie lekarzy, którzy starają się pogodzić życie zawodowe z osobistym, to jedna z najbardziej kultowych produkcji telewizyjnych. Nie dziwi zatem, że fani 'Ostrego dyżuru' od lat domagają się nakręcenia jego kontynuacji. Nie ucieszy ich raczej ostatnia wypowiedź w tej sprawie gwiazdora serii, George'a Clooneya...
Reklama

Produkcja opowiadająca o grupie lekarzy pracujących w szpitalu County General Hospital doczekała się aż piętnastu sezonów. Nie dziwi zatem, że roku 2009, kiedy to wyemitowano ostatni sezon "Ostrego dyżuru", fani w internetowych dyskusjach regularnie domagają się nakręcenia kontynuacji serialu. Teraz o pomyśle realizacji dalszego ciągu przygód bohaterów "Ostrego dyżuru" wypowiedział się odtwórca jednej z głównych ról, George Clooney.

Hollywoodzki gwiazdor przyznał, że wciąż uważa ów serial za jedną z najwybitniejszych telewizyjnych produkcji wszech czasów. Jest on jednak zdania, że nie warto próbować go na siłę wskrzeszać, gdyż dorównanie oryginałowi byłoby wyjątkowo karkołomnym zadaniem.

"Oglądając ten serial nawet teraz, po latach, mam wrażenie, że trudno byłoby to zrobić na takim poziomie, na jakim to wtedy zrobiliśmy. To jest lepsze niż wszystko, co obserwuję w świecie filmu czy telewizji. To oszałamiająca praca, wykonaliśmy naprawdę świetną robotę. Nie jestem jednak pewien, czy ciąg dalszy byłby dobrym pomysłem. Nie sądzę, byśmy mogli powtórzyć ten sukces" - wyznał Clooney, goszcząc w specjalnym odcinku internetowego programu "Stars in the House". Wzięli w nim udział również inni członkowie obsady "Ostrego dyżuru".

"Nie da się dwa razy osiągnąć takiego sukcesu. Dlatego myślę, że trzeba zostawić w spokoju to, co było tak piękne, żeby nie obniżyć jego wartości. Wydaje mi się, że kontynuacja zniszczyłaby wizerunek tego serialu" - wtórowała aktorowi Julianna Margulies, czyli serialowa Carol Hathaway, pielęgniarka i ukochana bohatera granego przez Clooneya.

Należąca do obsady Ming-Na Wen stwierdziła tymczasem, że pomysł na stworzenie kolejnego sezonu „Ostrego dyżuru" podoba jej się z jednego względu - chciałaby móc znów współpracować z "tymi cudownymi i utalentowanymi ludźmi". "Fajnie byłoby do tego wrócić i móc spędzić z nimi czas. Kiedy się starzejesz, zaczynasz dużo bardziej doceniać własne szczęście wynikające z tego, że mogłeś uczestniczyć w czymś tak wielkim. Mogłabym wrócić na plan choćby dziś" - zaznaczyła.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.05.2021
GBP 5.2984 złEUR 4.5752 złUSD 3.8136 złCHF 4.1655 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama