Menu

Dwa filmy z Keanu Reevesem w 2021!

Dwa filmy z Keanu Reevesem w 2021!
"Dzień Keanu Reevesa"? Tylko jeden? (Fot. Getty Images)
Ten dzień zapadnie w pamięć sympatykom Keanu Reevesa. 21 maja 2021r., będą miały premierę dwa kultowe filmy akcji z jego udziałem - 'Matrix 4' i 'John Wick 4'.
Reklama

Być może to zbieg okoliczności, a być może celowe działanie któregoś ze studiów filmowych, faktem jest jednak to, że "Matrix 4" i "John Wick 4" trafią na ekrany kin w tym samym terminie – 21 maja 2021 r. Fani Reevesa już deklarują, że to powinien być "Dzień Keanu Reevesa".

Od premiery ostatniej części sagi Wachowskich minęło 16 lat. (Fot. Getty Images)

Każdy z filmów wyprodukowała inna wytwórnia. "Matrix" jest "dzieckiem" Warner Bros., a "John Wick" to dzieło Lionsgate. Niewykluczone, że któraś z firm dojdzie do wniosku, że lepiej będzie zmienić datę premiery. Pod większą presją może być Lionsgate, które jest mniejszym studiem.

Zdjęcia do "Matrix 4" powinny zacząć się na początku 2020 roku. Lana Wachowski napisała scenariusz z pomocą Aleksandra Hemona i Davida Mitchella. Na ekranie ponownie zobaczymy Reevesa jako Neo i Carrie-Anne Moss jako Trinity. Do obsady dołączyli też Neil Patrick Harris i Yahya Abdul-Mateen II.

O ile od premiery ostatniej części sagi Wachowskich "Matrix Rewolucje" minęło 16 lat, "John Wick" to fenomen tej dekady. Historia jednego z najlepszych płatnych zabójców, pełna czarnego dowcipu i przemocy, przynosi coraz większe zyski.

Na trzeciej odsłonie "Johna Wicka" wytwórnia zarobiła prawie 330 mln dolarów. (Fot. Getty Images)

Na trzeciej odsłonie "Johna Wicka" wytwórnia zarobiła prawie 330 mln dolarów (budżet filmu wynosił 55 mln). Reżyserem serii jest Chad Stahelski.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2020
GBP 4.876 złEUR 4.480 złUSD 3.796 złCHF 4.156 zł

Sport


Sport

Reklama